Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Polskiego Imperium ma patronat wydawnictwa Bellona

Dodano dnia 31-05-2010 22:23

Kategoria: Z kraju

Cenega wyłączny partner firmy 1C w Polsce, Czechach, na Słowacji i w Rumunii oraz partner na Węgrzech z przyjemnością informuje, iż oficjalnym patronem komputerowej gry strategicznej Polskie Imperium: Od Krzyżaków do Potopu zostało znane fanom literatury historycznej i militarnej wydawnictwo Bellona! Weź udział w największych i najbardziej przełomowych wydarzeniach z naszej historii i stwórz prawdziwe Polskie Imperium ! Już teraz możesz zamówić swój egzemplarz tej niesamowitej produkcji!
 
Zamów już teraz - http://sklep.cenega.pl/index.php?action=product&nr=1214

O wydawnictwie Bellona:
 
Bellona działa na rynku książki i prasy już ponad 70 lat. Wydaje literaturę historyczną i militarną, dokumentalną, książki naukowo-techniczne, beletrystykę, albumy, encyklopedie, słowniki, podręczniki, literaturę dziecięcą i młodzieżową, poradniki, kalendarze oraz Magazyn Historyczny "Mówią wieki". Wydawnictwo utworzyło Klub Książki Militaria i Klub Miłośników Książki Historycznej, w ramach których oferuje najciekawsze publikacje o tematyce militarnej, wojskowej, historycznej i survivalowej. Co roku w listopadzie jest współorganizatorem Targów Książki Historycznej, podczas których wręczane są Nagrody KLIO za najlepszą książkę historyczną.
 
O Polskim Imperium: Od Krzyżaków do Potopu:
 
1350 rok – w centrum Azji wybucha śmiercionośna zaraza która w szybkim tempie rozszerza się na Europę, wstrzymując na jakiś czas toczące się tam walki. Plaga dociera do Krymu, przebija się do Europy przez Istambuł . Po spustoszeniu Niemiec, Francji i Anglii plaga rozprzestrzenia się na Wschodzie i wędruje do wybrzeży Bałtyku, skąd na statkach przedostaje się w pobliże granic Rosji. W tym momencie rozpoczyna się Twoja przygoda
 
Na obrzeżach Europy leżą Rosja i Polska, gotowe na rozprawę ze Złotą Ordą i zakonami rycerskimi. Będą walczyć o wolność i niepodległość na terenach od Bałtyku do Morza Czarnego. Kości zostały rzucone! Nowe imperium stanie się tak potężne, że przetrwa te przepełnione śmiercią czasy! W tej grze to Polska może stać się europejskim mocarstwem! A Ty możesz wziąć udział w największych wydarzeniach tego okresu – bitwie pod Grunwaldem (1410) , hołdzie pruskim (1525) czy unii lubelskiej (1569).
 
Polskim Imperium: Od Krzyżaków do Potopu to strategia z elementami RPG, osadzona w czasach od średniowiecza do baroku (1350 – 1650) rozgrywająca się na terenach całej Europy Środkowo-Wschodniej oraz Skandynawii. Gra oferuje kampanię na wielką skalę, obejmującą 26 skłóconych ze sobą grywalnych frakcji, w tym oczywiście możliwość budowania prawdziwego polskiego imperium. Poprzez kontrolę bohaterów, którzy mogą rozwijać swoje umiejętności w trakcie walk, gracz może rządzić swoim zdobytym skrawkiem ziemi, jak tylko mu się podoba.
 
Polskim Imperium: Od Krzyżaków do Potopu udostępnia graczom dobrze przemyślany i autentyczny system budowania, zarządzania robotnikami w miastach, szeroki wybór misji historycznych i losowych. Do tego dostępne będzie rozbudowane i realistyczne drzewo technologiczne, zawierające ponad 150 typów oddziałów wojskowych oraz piękną grafikę i animację gry dzięki którym poczujesz, co znaczy być na wojnie!
 
Więcej szczegółów dotyczących tego tytułu już wkrótce!
 
Cechy charakterystyczne:
- Niesamowita strategia historyczna osadzona w latach 1350 – 1650.
- Kampanie militarne na wielką skalę, które pozwolą graczowi zmienić małe księstewko w wielkie, mocarne królestwo.
- Efektowna i bardzo sugestywna grafika nawiązująca do klimatu gry
- Mapy strategiczne Europy Wschodniej w 3D z autentycznymi terenami, jednostkami wojskowymi.
- Redakcja merytoryczna i historyczna gry – Jacek Komuda
- 26 frakcji do kontroli: rosyjskie, polskie, księstwa litewskiego, tereny zakonów rycerskich i Monarchii Europy Wschodniej.
- Moduł polityczno-ekonomiczny przeplatany z elementami role playing ukazuje skomplikowane szczegóły dyplomatycznych i militarnych zmagań w średniowiecznej Europie.
- Mnóstwo znanych historycznych postaci i setki bohaterów rozgrywki - każdy ze swoją własną specjalnością: dowódcy, komandosi, księża, alchemicy i szpiedzy.
- Rozszerzona polska kampania: 7 nowych historycznych misji
- gra zaktualizowana w porównaniu z wydaniem europejskim – wprowadzony będzie szereg usprawnień z pierwszego patcha do gry.
- 10 dodatkowych polskich jednostek!
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 15.19 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x