Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Zgraj się z Radiem Euro - konkurs

Dodano dnia 20-11-2009 19:17

Kategoria: Z kraju

Zapraszamy do słuchania Radia Eur o i wygrywania atrakcyjnych nagród. Na uczestników czeka m.in. najnowsza konsola PlayStation®3.
Przez pięć najbliższych piątków w „Magazynie z kraju, świata i z Kosmosu”, oraz w sobotę 21 listopada w „Hyde Parku” można będzie wygrać wiele gier na PlayStation między innymi najnowsze hity: Uncharted 2, EyePet, Buzz! Świat Quizów, SingStar Polskie Hity, LittleBigPlanet oraz Gran Turismo na PSP.
Chcąc wziąć udział w konkursie wystarczy odpowiedzieć na pytanie na temat gier konsolowych, które będzie można usłyszeć na antenie Polskiego Radia Euro w dniach trwania konkursu. Poprawną odpowiedź należy wysyłać SMS-em pod numer 7134 (koszt SMS-a – 1,22 zł z VAT).
Pierwsza audycja – „Magazyn z kraju, świata i z Kosmosu” (piątek, 20 listopada, godz. 16.00-18.00) pod hasłem „Zgraj się z radiem Euro” będzie poświęcona nowej modzie na imprezy z grami w tle. Coraz częściej młodzi ludzie nie tylko chodzą razem na imprezy klubowe czy do kina, ale również spotykają się wspólnie w domu by ścigać się szybkimi samochodami z Gran Turismo czy śpiewać największe przeboje z SingStar Polskie Hity. O tym fenomenie opowiedzą młodzi uczestnicy takich imprez, dziennikarze branżowi oraz badacze Internetu. Podczas każdego konkursowego wydania „Magazynu z kraju, świata i z Kosmosu” (20 i 27 listopada, 4, 11 i 18 grudnia) zostaną wyłonieni finaliści konkursu, którzy otrzymają gry konsolowe.
Nagrody będą również do zdobycia w najbliższą sobotę, 21 listopada, w audycji „Hyde Park” (10.00-13.00). Na uczestników zabawy czeka EyePet – wirtualny zwierzach, najnowsza gra na PS3.
Wielki finał nastąpi 18 grudnia. Wszyscy słuchacze, którzy wezmą udział w konkursie będą mieć szansę zdobyć najnowszą konsolę PlayStation 3.
Fundatorem nagród w konkursie „Zgraj się z Radiem Euro” jest wydawca gier PlayStation.
Więcej informacji i regulamin konkursu na portalu www.polskieradioeuro.pl
 
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 17.34 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x