Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

"Mówią Wieki" wspiera Polskie Imperium!

Dodano dnia 11-06-2010 20:16

Kategoria: Z kraju

Cenega, wyłączny partner firmy 1C w Polsce, Czechach, na Słowacji i w Rumunii oraz partner na Węgrzech z przyjemnością informuje, iż oficjalnym patronem komputerowej gry strategicznej Polskie Imperium: Od Krzyżaków do Potopu  został magazyn historyczny Mówią Wieki! Weź udział w największych i najbardziej przełomowych wydarzeniach z naszej historii i stwórz prawdziwe Polskie Imperium ! Już teraz możesz zamówić swój egzemplarz tej niesamowitej produkcji!

Zamów już teraz - http://sklep.cenega.pl/index.php?action=product&nr=1214
 
O magazynie historycznym Mówią Wieki:
Magazyn historyczny Mówią Wieki powstał w 1958 roku i od tego czasu jest jedynym liczącym się popularnonaukowym pismem historycznym na krajowym rynku prasowym. Pisali w nim historycy o liczących się nazwiskach; wielu z nich debiutowało na naszych łamach. Dziś w Radzie Redakcyjnej Magazynu zasiadają znakomici uczeni: m.in. Andrzej Chwalba, Marcin Kula, Krzysztof Mikulski, Jacek Purchla, Andrzej Paczkowski, Anna Radziwiłł, Henryk Samsonowicz, Jerzy Strzelczyk, Barbara Szacka, Janusz Tazbir, Wiesław Władyka. Na łamach magazynu czytelnicy mogą zaspokoić różne potrzeby: dla miłośników historii militarnej stworzono dział „Wojenko, wojenko...”, dla miłośników kwalifikowanej turystyki historycznej – „Historyczną Agencję Turystyczną”, dla tych, którzy interesują się malarstwem historycznym – „Wernisaż Historyczny” (autorski cykl prof. Marii Porzęckiej), zaś dla zainteresowanych filmem – „Celuloidowe dzieje”. . Rozbudowany dział recenzji i notek o książkach, dający czytelnikom dobrą orientację na rynku książki historycznej, dobrze uzupełnia ofertę miesięcznika.
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 23.31 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x