Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane
WSPÓŁPRACA

GIEROmaniak.pl jest portalem w pełni poświęconym grom komputerowym i konsolowym. Już od wielu lat tworzymy dla naszych czytelników wszelakiej maści materiały związane ze wspomnianym wcześniej tematem elektronicznej rozrywki. Są to takie treści, jak:

 • recenzje;
 • zapowiedzi;
 • aktualności (newsy);
 • materiały wideo;
 • artykuły;
 • relacje.

Zamierzamy bez przerwy rozszerzać swoją działalność, i z tego powodu poszukujemy osób, firm oraz innych grup chcących z nami współpracować.

Prosimy odwiedzić dział w zależności od tego, co Państwa najbardziej interesuje. Do wyboru mamy:

Rekrutacja

Dla osób chcących dołączyć do naszej redakcji i współtworzyć GIEROmaniaka razem z nami :).

Wydawcy i Producenci (+Niezależni)

Dla osób, firm, bądź grup tworzących / wydających grę (lub gry :)) na PC i/lub konsole.

Organizatorzy

Dla osób, firm, bądź grup organizujących imprezy lub konferencje i poszukujących patronatu, bądź relacji z wydarzenia.

Reklama

Dla osób chcących wykupić reklamę w GIEROmaniak.pl.

Inne

Dla wszelkich innych typów współpracy.

Portal GIEROmaniak.pl ciągle rozszerza swoje horyzonty - zawsze mamy ręce pełne roboty :). Z tego powodu otwarliśmy otwartą rekrutację do naszej redakcji. Wszelkie osoby chcące pomóc w jakikolwiek sposób, bądź chcące uzyskać doświadczenie (do np. CV), są mile widziane.

Aby zgłosić swoją kandydaturę na dane stanowisko, bądź uzyskać więcej informacji, należy napisać do nas poprzez dział kontaktu:
http://gieromaniak.pl/contact

Poniżej, pokrótce, opisujemy główne stanowiska, na które można złożyć swoją aplikację:

Programista PHP

Poszukujemy osób, które byłyby w stanie wspomóc nas swoimi umiejętnościami programistycznymi w języku PHP. Jest jeszcze mnóstwo działów do zrobienia na naszej stronce, dlatego też potrzebujemy pracowitych rąk do "generowania" nowego kodu na klawiaturze :).

Newsman

Stanowisko, na którym dana osoba zajmuje się tworzeniem aktualności na naszym serwisie. Oczekujemy od takiej osoby, przede wszystkim, aktywności, umiejętności pracy w grupie i znajomości poprawnej polszczyzny.

Redaktor

Szukamy również osób mogących tworzyć recenzje, zapowiedzi oraz wszelkiego innego rodzaju artykuły. Mowa tutaj nie tylko o części "pisemnej" portalu, ale także o TV, czyli wideorecenzjach, wideozapowiedziach itd. Redaktorzy mogą za naszym pośrednictwem uzyskać dostęp do pełnych wersji przeróżnych gier, wcześniejszych wersji gier (alpha, beta na różne platformy), zamkniętych wydarzeń (konferencji, turniejów i innych nie tylko powiązanymi z rozrywką elektroniczną).

Powyższe stanowisko dotyczy głównie następujących platform:

 • PC;
 • Xbox 360;
 • PlayStation 3;
 • Mac OS X.

Redaktor systemów mobilnych

GIEROmaniak.pl ma w swoich planach wyruszyć z materiałami na temat rynku gier oraz aplikacji na urządzenia mobilne. Bierzemy tutaj oczywiście pod wzgląd systemy Android oraz iOS. Aby móc tego dokonać, potrzebujemy do tego działu redaktorów zainteresowanych tą tematyką i chcących pisać na łamach naszego portalu różnego rodzaju artykuły.

Tester hardware

GIEROmaniak.pl to nie tylko gry - mamy na celu poszerzenie tworzonych przez nas treści o recenzje sprzętu hardware. Mamy możliwości stworzenia takiego działu, lecz brakuje nam osób chcących go tworzyć. Jeżeli jesteś osobą, która w pełni poradziłaby sobie z zadaniami powiązanymi z tą tematyką, napisz do nas :).

Inne

GIEROmaniak.pl oferuje również wiele innych stanowisk, które nie wymagają większego poświęcenia czasu. Po więcej informacji prosimy pisać poprzez dział kontaktu.

Jako serwis poświęcony przeróżnego rodzaju grom komputerowym oraz konsolowym, jesteśmy w pełni otwarci na dowolnego typu współpracę z wydawcami oraz producentami produktów dotyczących świata elektronicznej rozrywki. Dotyczy to zarówno wielkich korporacji, jak i twórców niezależnych.

Jeśli reprezentujesz jakąś firmę, grupę osób niezależnych, bądź po prostu samego siebie, i chcesz byśmy napisali jakiś artykuł o Twoim / Waszym produkcie - napisz do nas przez dział kontaktu znajdującym się pod TYM linkiem :). Jesteśmy w stanie stworzyć dla Ciebie newsa, recenzję, zapowiedź, bądź jakiś dowolnie inny materiał.

Jako serwis internetowy poświęcony grom wideo, jesteśmy w stanie pisać również o przeróżnych wydarzeniach związanych z elektroniczną rozrywką. Współpracowaliśmy już i współpracujemy nadal z organizatorami wielu przedsięwzięć, takich jak np. WCG, SGS, EGP. Na rzecz takich eventów, dodajemy na łamach naszego portalu informacje prasowe, tworzymy treści promocyjne, relacje.

Jeśli jesteś osobą organizującą jakiekolwiek wydarzenie i poszukujesz patronatu, zrealizowanie relacji, bądź po prostu współpracy - napisz do nas przez dział kontaktu (LINK).

Jesteśmy, między innymi, zainteresowani następującymi rodzajami wydarzeń:

 • konferencje;
 • imprezy e-sportowe off-line / on-line;
 • targi gier.

Czy zainteresował Ciebie portal GIEROmaniak.pl? Chcesz umieścić u nas reklamę i wypromować swoją firmę, bądź jakąś stronę internetową? Napisz do nas! Zapewniamy reklamę w przystępnych cenach, ze zliczaniem statystyk i kliknięć.

Napisz do nas poprzez dział KONTAKT.

Nasz serwis wypozycjonowany jest na wiele haseł związanych tematycznie z grami komputerowymi i konsolowymi. Jesteśmy często jednymi z pierwszych wyników w wyszukiwarce Google.

W maju 2010 roku właściciel portalu GIEROmaniak.pl zawarł umowę z spółką AdAction. Z tego względu nie podejmujemy współpracy z żadnym innym pośrednikiem reklam. Poniżej podajemy wszelkie dane kontaktowe z AdAction:

AdAction Sp. z o.o.
ul. Senatorska 13/15
00-075 Warszawa
NIP: 584 02 00 548, REGON: 190549164
sprzedaz [at] adaction.pl

Wszelkiego innego rodzaju współpracę prosimy kierować za pośrednictwem działu KONTAKT.
http://gieromaniak.pl/contact

REKLAMA