Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

cZuK odchodzi z Blacklisted na rzecz AllPlay?

Dodano dnia 25-01-2010 22:13

Kategoria: E-sport

Kilka dni temu w sieci pojawiły się informacje o tym, że Damian "cZuK" Radomski - człowiek dzięki któremu regularnie zmniejszała się w naszym kraju liczba cheaterów odszedł z Blacklisted.pl. Oczywiście nie odchodzi on od esportu, ponieważ byłaby to dla wszystkich duża strata. Najprawdopodobniej dołączy On do kolejnego tajemniczego projektu w Polsce nazwanego AllPlay.
 
 
Blacklisted to forum na którym można zgłaszać graczy których podejrzewamy o oszustwo w czasie gry, a cZuK był jego głównym administratorem. Obecnie adminują tam tylko Pasio oraz jHc.  Damian postanowił także zrezygnować z posady w polskim oddziale Electronic Sports League Antycheat. Według naszych źródeł obecnie zaangażowny jest w utworzenie automatycznego portalu rankingowo – społecznościowego do organizacji i zarządzania rynkiem elektronicznych gier sportowych - AllPlay. Jest to projekt tworzony przez Patryka "Pucha" Puscha, czyli właściciela Blacklisted. Możemy więc domyślać się że oba przedsięwzięcia nie będą ze sobą powiązane.

 

"Tym razem mi się nie znudziło. Po prostu zaczynam się udzielać przy pewnym projekcie i w jego interesie leży, żebym się na BL nie woził za bardzo. Z góry mówię, że to nie żadna konkurencja dla BL, także bez żadnych teorii spiskowych i oczekiwań na jakieś BL v3. Z ESL też rezygnuję. Co się stanie na BL, to już zadecyduje Pucha" - mówi Damian "cZuK" Radomski
 
Warto dodać, że AllPlay to także liga dla graczy w której będzie można walczyć o wysokie nagrody pieniężne, co w turniejach online jest rzadkością. Wszystko to będzie możliwe dzięki pieniądzom (638 350 !!!), które Patryk Pusch uzyskał dzięki wnioskowi wysłanemu do Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Życzymy powodzenia.
AUTOR
Avatar użytkownika Bartosz ″nQr″ Krajewski
Bartosz
Krajewski
"nQr"
NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 7.89 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x