Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Rekordowy RuneFest zgromadził tłum fanów

Dodano dnia 09-11-2013 22:16 | Tagi: pc, , jagex, runescape, guinness, runefest

Kategoria: Wydarzenia

W ubiegły weekend w Londynie odbył się trzeci zlot fanów RuneScape. Setki miłośników najpopularniejszej gry przygodowej na świecie według Księgi Rekordów Guinnessa przyjechało do stolicy Wielkiej Brytanii, kolejne setki tysięcy graczy śledziło wydarzenie on-line. Wspólnie świętowano bardzo udany rok w historii gry, która dzięki wydaniu wersji RuneScape 3 wkroczyła w nową, szóstą erę.

Podobnie jak w poprzednich latach, RuneFest był znakomitą okazją do spotkania i wymiany myśli pomiędzy fanami gry a jej twórcami ze studia Jagex. Wspólnie omawiano plany na nadchodzący rok oraz zbierano pomysły na kolejne aktualizacje zawartości gry. Uczestnicy RuneFest jako pierwsi mogli także obejrzeć zapowiedź tego, co Jagex już przygotował na najbliższe miesiące. A to m. in.:
· Nowa umiejętność Invention, spokrewniona z niedawno dodanym skillem Divination. Invention oznacza duży krok naprzód w technologii gry, pozwalając graczom na stworzenie własnego wyposażenia i specjalnej „broni dusz”. W miarę postępu w grze można podnosić poziom broni i zwiększać jej moc.

· Aplikacja RuneScape Community App, pozwalająca graczom komunikować się między sobą oraz dająca dostęp do systemu handlowego Grand Exchange poprzez urządzenia mobilne.

· Drugi World Event, w którym bogowie Armadyl i Bandos przemierzą świat RuneScape w poszukiwaniu zwolenników i poszerzania swoich wpływów. Gracze będą mogli także wybrać innowacyjny tryb PvP w otwartym świecie.

· Ulepszony system matchmakingu, dzięki któremu gracze zainteresowani podobną treścią mogą się szybko wzajemnie odnaleźć oraz skompletować drużynę, bez utraty płynności gry.

· Uczestnicy RuneFest 3 mogli także rzucić okiem na dwie nowe misje: dwusetny quest, w którym kluczową rolę odegrają elfy oraz Master quest, w którym powróci bóg Zaros.

· „The Church of YOU” – w ciągu ostatniej dekady to gracze stanowili serce RuneScape i determinowali zawartość gry, teraz mogą sami gromadzić wokół siebie zwolenników, którzy będą wielbić ich zasługi w świecie Gielinor.

Uczestnicy RuneFest 3 ustanowili także nowy Rekord Guinnessa: wspólnymi siłami zmierzono się ze starą brytyjską tradycją – rozrywaniem wybuchającego Christmas Cracker – tworząc najdłuższy łańcuch ludzki, który kiedykolwiek podjął się tego zadania.

Dyrektor generalny Jagex, Mark Gerhard, powiedział: RuneFest 3 było wielkim świętem miłośników RuneScape. Cieszy nas, że aż tylu z nich przyłączyło się do wydarzenia – osobiście bądź wirtualnie. Dla mnie i całego zespołu Jagex była to wspaniała okazja, aby uczcić naszych największych fanów, czyli naszych graczy. Zawsze bardzo chętnie nawiązujemy z nimi kontakt, wspólnie się bawimy i świętujemy ich osiągnięcia. Dzięki takim wydarzeniom jak RuneFest, możemy także dowiedzieć się z pierwszej ręki, za co kochają, a czego nie lubią w RuneScape – a to pomaga nam kształtować pomysły na kolejne aktualizacje. Wspólne ustanowienie kolejnego Rekordu Guinnessa było także nie lada wyczynem i już nie możemy doczekać się przyszłego roku.

Społeczność RuneScape od zawsze stanowiła trwały i mocny element gry. Tegoroczny RuneFest ponownie dał nam możliwość spotkania z najwierniejszymi fanamidodał Phil Mansell, producent wykonawczy RuneScape.Bardzo ważny rok w historii gry, w którym wydaliśmy jej trzecią wersję, zbliża się ku końcowi. Tym chętniej podzieliliśmy się z graczami tym, co nas czeka w 2014 roku.
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


POWIĄZANIA Z GRAMI
REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 28.48 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x