Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Premiera Runes of Magic w Polsce

Dodano dnia 09-02-2010 21:39

Kategoria: Premiery

Frogster ogłasza dzisiaj z wielką dumą rychłe wejście jej flagowego tytułu, Runes of Magic, na rynek polski. Wersja Open Beta darmowej fabularnej gry online zastartuje 16 lutego, ale gracze mogą już teraz rejestrować się na stronie www.runesofmagic.com/pl, aby utworzyć konto dostępu. Klient oprogramowania został w pełni opracowany w języku polskim, aby jak najszersza publiczność miała dostęp do świata gry fantasy, która od swej międzynarodowej premiery w zeszłym roku zrewolucjonizowała standardy darmowych gier online.
 
Runes of Magic zabierze graczy do świata Taborei, którego krainy będzie można swobodnie przemierzać i odkrywać, rozwiązując ponad 2.300 misji. Już ponad 2,5 miliona graczy uległo urokowi tej wysokiej jakości gry RPG. Runes of Magic oferuje tzw. system dwuklasowy, pozwalający graczom na wybranie dla postaci dwóch klas z ośmiu, możliwość urządzania własnego domu od samego początku gry, regularne aktualizacje oraz wysokopoziomowe instancje rajdowe, a także bardzo atrakcyjny system rzemiosła.
 
Polska wersja Open Beta dla wszystkich zainteresowanych grą zastartuje 16 lutego. Faza testowa będzie trwała dwa tygodnie, do oficjalnej premiery serwerów zaplanowanej na 2 marca. Należy podkreślić, że faza testowa jest ogólnodostępna i nie zostanie zakończona tradycyjnym resetem serwerów: gracze zachowają swoje postaci po zakończeniu fazy testowej.
 
Od samego początku wersja gry będzie identyczna z tymi, na innych europejskich serwerach. Razem z uruchomieniem serwera wszystkim graczom udostępniona zostanie polska wersja oficjalnej strony internetowej i forum Runes of Magic, na których wszyscy zainteresowani będą mieli dostęp do najświeższych newsów i dyskusji społeczności.
Więcej informacji na stronie: www.runesofmagic.com/pl.
 
Runes of Magic – Świat pełen magii i przygód
Runes of Magic na nowo ustanowiła standardy darmowych gier komputerowych MMORPG w kategoriach gry, zabawy i jakości. Ta fabularna gra online zawiera ekscytującą, wielowarstwową opowieść, na tle której przewija się ponad 2.300 misji osadzonych w magicznym świecie Taborei. Dotychczas Runes of Magic zdążyła zjednać sobie ponad 2,5 milliona zarejestrowanych użytkowników, jednocześnie kreując na rynku tytuł cieszący się niesłabnącą popularnością i wchodząc tym samym do kanonu obowiązkowych pozycji dla fanów gier RPG i MMO.
 
Charakterystyczny dla Runes of Magic jest unikatowy system dwuklasowy, pozwalający graczom kombinować rodzaje klasy głównej i pobocznej. W konsekwencji gracz zdobywa nowe doświadczenia, co jeszcze bardziej rozwija i tak już szeroką ofertę. Do wyboru stoją dwie główne rasy postaci, Elfy i Ludzie. Każda podwójna kombinacja klas wyposażona jest we własne, potężne umiejętności elitarne. Ogromnym zainteresowaniem cieszy się możliwość urządzania własnego wirtualnego domu. Gildie natomiast mogą stawiać własne zamki z możliwością rozbudowania ich o dalsze budynki. Dzięki rozległemu systemowi rzemiosła i reputacji, pełnym napięcia rozgrywkom  PvP, a także wszechstronnemu dopasowaniu do potrzeb użytkownika oraz cieszącym się popularnością instancjom, w Runes of Magic każdy znajdzie coś dla siebie.
 
Tajwański producent Runewaker regularnie wzbogaca świat gry o darmowe wątki, pełne nowych wyzwań.
 
Charakterystyka Runes of Magic
-       System dwuklasowy z ośmioma klasami oraz wyjątkowymi umiejętnościami elitarnymi
-       Indywidualne urządzanie domów i zamków gildii
-       Bogata fabuła oferująca ponad 2.300 misji, w tym cykl opowieści epickich
-       Trzymające w napięciu pojedynki Gracz na Gracza (PvP) na arenach i polach bitwy
-       Ułatwiony transport dzięki portalom i szerokiej gamie wierzchowców
-       Wymagające walki z Bossami w rozbudowanych, pełnych niebezpieczeństw instancjach do 36 graczy naraz
-       Ciekawe minigry będące urozmaiceniem dla rutynowych bohaterów
-       Dynamiczny system rzemiosła i dostosowane do preferencji użytkownika przedmioty
-       Systematyczne, kompleksowe, darmowe aktualizacje z nowymi wątkami gry
-       Free-to-Play: bez miesięcznego abonamentu, darmowe pobranie gry
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 18.84 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x