Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Jesteś Bogiem! Zostań władcą rozdartego świata!

Dodano dnia 01-05-2013 21:19 | Tagi: , cdp.pl, snowbird games, eador, tts

Kategoria: Z kraju

Na skutek wielkiego kataklizmu, Wszechświat został podzielony na setki małych, samotnych wysp dryfujących w chaotycznej otchłani. Ktoś musi zapanować nad rozproszonymi królestwami i przywrócić ład w rozbitym świecie. Już wkrótce, każdy gracz będzie mógł wcielić się w rolę Boga, poczuć w rękach wszechmocną władzę i zmierzyć się z odpowiedzialnością, idącą w parze z boską potęgą.

Latem 2013 roku na rynek trafi nowa gra ze studia Snowbird Games – Eador: Władcy rozdartego świata, w której każdy będzie mógł zostać Bogiem i stanąć do walki o panowanie nad fantazyjnym Wszechświatem. Eador to rozbudowana strategia turowa, łącząca w sobie trzy warstwy rozgrywki – globalną, strategiczną i taktyczną, dzięki czemu gracz cały czas ma pełną kontrolę nad wydarzeniami i sam decyduje o ścieżce, którą podąży. Gra oferuje pełną dowolność w budowaniu struktury swojego królestwa, nawiązywaniu relacji i rozwiązywaniu napotkanych problemów. Innowacyjny system karmy sprawia, że wszelkie podejmowane przez gracza akcje mają wpływ na otaczającą rzeczywistość, a każdorazowe wybory między rozstrzygnięciami siłowymi i dyplomatycznymi będą miały decydujący wpływ na przebieg całej rozgrywki, która posiada aż 12 różnych wariantów zakończenia.

W grze spotkamy przedstawicieli różnych ras - wśród nich: ludzi, orki, hobbity, elfy czy gobliny, a wszyscy dostępni bohaterowie będą również przynależeć do odmiennych klas. Będziemy mieć zatem do czynienia z magami, wojownikami czy łotrami, co w połączeniu z zależną od naszych decyzji i poczynań reputacją daje szerokie spektrum społeczne i tym samym żywy, stale zmieniający się świat. Barwne i różnorodne krajobrazy nie stanowią jedynie atutu estetycznego gry, bowiem w trakcie pojedynków ważną rolę odgrywa ukształtowanie terenu – i tak np. łucznicy lepiej będą ostrzeliwać przeciwników ze wzgórza, natomiast ukrycie się w lesie zapewni większe prawdopodobieństwo uniknięcia strzał.
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


POWIĄZANIA Z GRAMI
REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 23.31 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x