Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Polska wersja AD400

Dodano dnia 01-05-2013 21:52 | Tagi: , chang you, mellon games, nasdaq, cyou

Kategoria: Z kraju

Firma Chang You to jeden z największych producentów gier online w Chinach, notowana na giełdzie w Nowym Jorku (NASDAQ: CYOU) – o kapitalizacji przekraczającej 1,5 miliarda USD. AD400 to strategiczna gra przeglądarkowa, osadzona w czasach przed średniowieczem. Gra oferuje możliwość stworzenia własnego królestwa, wybudowania potężnej armii oraz stoczenia epickich pojedynków pomiędzy graczami. Ponadto AD400 wyróżnia wspaniała grafika, ciekawe zadania oraz 3 nacje do wyboru – Wschodni i Zachodni Rzym oraz krwiożerczy Hunowie W grze nie zabraknie, specjalnie dodanych w wersji polskiej, akcentów nawiązujących do historii Polski.

Informacja dotycząca polskiej wersji AD400.

Wydawca informuje, że wraz z podpisaniem umowy z Chang You, producentem gry AD400, w Polsce zostanie wydana w pełni przetłumaczona wersja gry na język polski. Gracze będą mieli możliwość korzystania z wszystkich funkcji dostępnych w grze w polskiej wersji. W raz z nadchodzącymi nowymi rozszerzeniami, firma Mellongames zapewnia, iż wszystkie dodatki będą na bieżąco tłumaczone. AD400 w wersji polskiej nie będzie różniło się zatem od innych wersji gry wydanych w innych krajach. Ponadto wydawca zapewnia polskie wsparcie techniczne dla graczy oraz polskiego opiekuna gry. W obecnej fazie projektu gra jest całkowicie przetłumaczona na język polski w raz z świeżo dodanym samouczkiem nowego gracza. Do dyspozycji graczy zostanie oddana również strona gry, znajdująca się pod adresem http://ad400.pl/ gdzie gracze będą mogli się bezpośrednio zalogować, zapoznać się z podstawowymi informacjami na temat AD400 oraz przeczytać najnowsze newsy ze świata gry.
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 108.16 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x