Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Małgorzata Socha polską Ellen Page w grze Beyond: Dwie Dusze

Dodano dnia 03-05-2013 22:15 | Tagi: , ps3, sony, beyond, two souls, ellen page, dwie dusze, małgorzata socha

Kategoria: Z kraju

Sony Computer Entertainment ma przyjemność poinformować, że Małgorzata Socha użyczyła głosu Jodie Holmes, głównej bohaterce gry Beyond: Dwie Dusze, granej przez nominowaną do Oscara Ellen Page. Polska aktorka dubbingując postać Jodie dołączyła do grona artystów, którzy wzięli udział w projekcie Lokalizacje 2.0., wprowadzonym w 2009 roku przez Sony Computer Entertainment Polska.Film z udziałem Małgorzaty Sochy z sesji nagraniowej: http://www.youtube.com/watch?v=JvPxTcbf0d8

Małgorzata Socha, jedna z najbardziej znanych polskich aktorek filmowych i telewizyjnych, po raz pierwszy wzięła udział w nagraniu dubbingu gry, wcielając się w Jodie Holmes, główną bohaterkę najnowszej produkcji autorstwa twórców bestsellerowego Heavy Rain - studia Quantic Dream. Beyond: Dwie Dusze to wyjątkowy, interaktywny, psychologiczny thriller. Dzięki najnowszym technologiom, wykorzystano sceny filmowe z udziałem hollywoodzkich gwiazd - Ellen Page (Incepcja, Juno) jako Jodie Holmes oraz Willema Dafoe (Pluton, Spiderman) w roli Nathana Dawkinsa - rządowego naukowca, który opiekuje się dziewczyną i analizuje jej szczególny przypadek. Jodie i Nathan stanowią niesamowity duet, pomiędzy którym tworzy się unikalna więź. Gra aktorska Ellen i Willema to jedna z najbardziej niepowtarzalnych kreacji stworzonych na PlayStation 3.

Jodie Holmes to młoda kobieta, która od dziecka była inna niż jej rówieśnicy. Bohaterka, dzięki psychicznej więzi z niewidzialną istotą o imieniu Aiden, została obdarzona nadnaturalnymi mocami. Dar ten zmienił jej życie na zawsze. „Cieszę się, że mogłam użyczyć głosu w grze wideo. Była to dla mnie niezwykła przygoda, ale również ogromne wyzwanie, ponieważ za pomocą głosu musiałam odzwierciedlić te same emocje, które Ellen Page zagrała w studiu w Paryżu.”– komentuje Małgorzata Socha.Sony Computer Entertainment Polska zapraszając do współpracy Małgorzatę Sochę, kontynuuje projekt Lokalizacje 2.0, którego celem jest zapewnienie polskim użytkownikom najwyższej jakości korzystania z gier oraz usług PlayStation w języku polskim. Kwiecień 2013 został ogłoszony miesiącem z gwiazdami PlayStation, co oznacza, że w każdą środę miesiąca przedstawiony zostaje nowy bohater, który użycza swojego głosu postaci z nadchodzących produkcji na PlayStation 3. Już w kolejne środy, kolejne ogłoszenia.

Gra Beyond: Dwie Dusze ukaże się w październiku 2013 roku.
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


POWIĄZANIA Z GRAMI
REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 10.99 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x