Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Rakard Kingdoms - strategiczna gra przeglądarkowa utrzymana w średniowiecznym settingu

Dodano dnia 03-05-2013 22:20 | Tagi: pc, , rakard kingdoms, upjers, crafty studios

Kategoria: Premiery

W niespełna dwa tygodnie po publikacji gry Rakard Kingdoms na rynku polskim, która miała miejsce 23 marca, firma Upjers oddała do dyspozycji graczy trzeci świat. Uwielbiana już przez niemiecką i francuską publikę gra strategiczna Rakard Kingdoms utrzymana w średniowiecznej atmosferze jest dziełem austriackiego studia Crafty Studios. W królestwie Rakard (http://www.rakard.pl/) gracz wciela się w rolę wczesnośredniowiecznego posiadacza ziem, który buduje swoje własne imperium i walczy o panowanie w królestwie z innymi klanami. Rozbudowa osad, badania w celu ulepszenia produkcji surowców, broni i uzbrojenia, handel z innymi graczami no i naturalnie walki i dyplomacja wraz z taktycznym systemem prowadzenia wojen czynią z Rakard Kingdoms kompleksowe wyzwanie pełne nowych doświadczeń.

"Niezmiernie cieszymy się z faktu, że znaleźliśmy w Upjers szczególnie silnego partnera dla lokalizacji gry na język polski. Koncepcja sukcesu gry Rakard Kingdoms stworzona przez Crafty Studios i ekspertyza rynku firmy Upjers będą z pewnością gwarantem sukcesu gry na nowym rynku, mówi Ronald Haider, CEO z Crafty Studios.

Wraz z ostatnią aktualizacją Rakard Kingdoms w grze pojawiły się zmiany wychodzące naprzeciw życzeniom graczy. Oprócz ceny surowców powstała nowa koncepcja balancingu dla tworzenia różnego rodzaju jednostek armii, aby zaoferować graczom większą przyjemność z gry i uczynić wielkie bitwy jeszcze bardziej interesującymi. Ponadto w królestwie Rakard został zmodyfikowany sposób lokowania osad początkujących graczy. Gra Rakrad Kingdoms pozycjonuje się w kategorii pełnych wyzwań gier strategicznych dla ambitnych, w których przegrana jest jedną z integralnych części gry, bynajmniej nie umniejszających z niej przyjemności. Fokus gry koncentruje się na konsolidacji królestwa, przy czym ekspansja na dobra sąsiadujących władców jest tutaj środkiem do celu. Możliwość kompletnego podboju terytoriów i dóbr innych graczy przy jednoczesnej świadomości utraty własnych osiągnięć są jednym z aspektów tworzących długotrwałe zainteresowanie grą. Wszyscy fani średniowiecznych gier strategicznych mogą zarejestrować się za darmo w grze Rakard Kingdoms na http://www.rakard.pl/.
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 14.12 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x