Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Otwarty tryb beta Navy Field 2 wystartował!

Dodano dnia 04-05-2013 22:19 | Tagi: pc, nexon europe, navy field 2, rts

Kategoria: Ze świata

Firma NEXON Europe ogłosiła wczoraj start otwartych beta-testów gry Navy Field 2. Z okazji rozpoczęcia testów, wydawca przygotował serię atrakcyjnych eventów dla polskich graczy.

Navy Field 2 to ekscytujący RTS osadzony w realiach Pierwszej i Drugiej Wojny Światowej, w którym nawet 64 graczy może toczyć bitwy o dominacje na morzach. Mając do dyspozycji ponad 170 różnych statków, każdy może rozegrać potyczkę w ulubionym stylu. Od łodzi podwodnych po lotniskowce, każda z jednostek pływających ma możliwość pełnej personalizacji, a ich spektakularny wygląd zapewnia silnik Gamebryo.

Gracze mogą walczyć pod banderą Anglii, Niemiec, Stanów Zjednoczonych lub Japonii. Mogą również rywalizować w szeregu niesamowitych misji, jak np. Dover, Midway czy wyspy Salomona, gdzie pokierują historycznymi flotami, oraz zdobędą punkty w trybie gry „Total War” Deatchmatch.Wydarzenia
NEXON Europe wzywa wszystkich kapitanów na morze – trzy wydarzenia pełne bitew, nagród i morskiej soli czekają! Oceany są niebezpieczne, a przeciwnicy przebiegli, dlatego NEXON Europe pomoże nowym rekrutom w walce, oraz nagrodzi wielkich dowódców za ich floty.

Trening czyni mistrza!
Gracze, którzy poświęcą czas na trening sztuki wojny zostaną wynagrodzeni: każdy kapitan, który ukończy samouczki zostanie nagrodzony potężnymi modyfikacjami pancerza dla ich statków.

Aby stać się prawdziwym postrachem mórz i oceanów, każdy z graczy może wziąć udział w serii szkoleń: Trening Walki, Trening Podstaw Obrony, Trening Podstaw Przejmowania Statków, Trening Min i Torped, Trening Sonaru i Walki Na Głębokościach.

Trening należy ukończyć do 2go Maja, kiedy po krótkiej przerwie technicznej, kapitanowie otrzymają swoje nagrody.

Rozwijaj się i zdobywaj kolejne poziomy!
Zapraszamy do wejścia na pokład i rzucenia się w wir walki Navy Field 2. Nie jest to zabawa dla tchórzy, gdyż tylko najtwardsi i najszybsi kapitanowie zgarną nagrody. Do 24 kwietnia pierwsze 50 000 graczy, którzy uzyskają 10 i 15 poziom otrzyma 1,000 NX Cash oraz dodatkowo 1,500 NX Cash w ramach wynagrodzenia za ich wojenny wysiłek.Potęga floty!
Wraz z nowymi rekrutami przemierzającymi morza, NEXON Europe wzywa najlepszych przywódców do wystąpienia przed szereg i zainspirowania innych. Samotny kapitan ma małe szanse na zwycięstwo jednakże posiadając siłę ogromnej floty, wszystko staje się możliwe. Od 18 Kwietnia do 1 Maja NEXON Europe zredukował koszt stworzenia floty ze 150,000 kredytów do 5,000.
Flota potrzebuje statków, więc w momencie, w którym przekroczy ona barierę 10, 20 i 30 członków ze średnim 15 poziomem, wszyscy gracze w niej zgromadzeni zostaną wynagrodzeni za ich lojalność, dostając do 100,000 kredytów.

Przenieś walkę na Facebooka
Razem z premierą otwartych beta-testów Navy Field 2, NEXON Europe zaprezentował facebookową aplikację, która pozwala graczom zdobywać przedmioty do gry poprzez dzielenie się informacjami o swoim postępie w grze. Teraz wszyscy mogą chwalić się swoimi sukcesami i zdobywać za to nagrody!

Więcej informacji o Navy Field 2 na stronie http://en.navyfield2.nexoneu.com/landing lub na oficjalnym profilu Navy Field 2 na Facebooku https://www.facebook.com/Navyfield2Europe. Oficjalny kanał YouTube NEXON Europe znajduje się pod adresem: http://www.youtube.com/nexoneuropesarl.
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


POWIĄZANIA Z GRAMI
REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 19.79 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x