Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

4 lata AION w Europie: Fantasy-MMO obchodzi urodziny

Dodano dnia 25-09-2013 22:31 | Tagi: pc, mmo, aion, gameforge, europa, fantasy, urodziny, birthday

Kategoria: Plotki i ciekawostki

W dniu dzisiejszym Gameforge ma kilka powodów do świętowania:
właśnie mijają cztery lata od premiery popularnej gry Fantasy-MMO AION na europejskim rynku.


Od tamtej pory grono wiernych fanów AION nieustannie rośnie, zwłaszcza od momentu przełączenia trybu z abonamentowego na darmowy w lutym 2012 r., kiedy założono 4,5 miliona nowych kont. Obecnie, w sumie 5 milionów graczy przemierza fantastyczny świat Atrei.

Szczególnym gwarantem sukcesu jest niedawno opublikowana aktualizacja 4.0 z dwoma nowymi klasami oraz dodatkowymi wersjami językowymi, dzięki którym gra dostępna jest teraz w siedmiu europejskich językach.AION w liczbach
Aktualizacja 4.0 zainteresowała w zeszłym miesiącu ponad 350.000 nowych użytkowyników wirtualnego świata AION-Free-to-Play. Nie ma się co dziwić: to do tej pory największe rozszerzenie wprowadziło do gry nowe klasy: Artystę i Inżyniera, co jest szczególnie atrakcyjne właśnie dla nowych graczy. Łącznie 48.000 Artystów, którzy w chwili osiągnięcia poziomu 10 mogą
kontynuować grę jako Bardowie, w ciągu ostatnich czterech tygodni pojawiło się w wirtualnej krainie AION. Jeszcze popularniejszą postacią okazał się Inżynier - postać z możliwością dalszego rozwoju jako Strzelec: prawie 82.000 postaci tej klasy przemierza dziś Atreię.

Więcej słów niż saga o Harrym Potterze: AION i jego wersje językowe
Podczas lokalizacji gry w poszczególnych wersjach językowych Gameforge położył szczególny nacisk na to, by treści gry zostały całkowicie przetłumaczone na rodzime języki – a nie to łatwym
zadaniem. Dla porównania: wszystkie siedem części opowieści o Harrym Potterze liczy w oryginalnej wersji językowej 1.090.739 słów – natomiast historia AION to już około 4.063.554 słów.Oprócz całościowego tłumaczenia na poszczególne wersje językowe, zlokalizowanych stron internetowych i forów, a także Supportu i Community Managementu zajmujących się obsługą graczy danego kraju, każdy kraj otrzymał dostęp do serwera w swoim języku.

WWW.GAMEFORGE.COM

To wcale nie koniec: AION wciąż się rozwija
Po udanej publikacji łącznie siedmiu zlokalizowanych wersji gra AION Free-To-Play rozwija się dalej. Wersja 4.5, planowana na początek przyszłego roku, będzie zawierać kolejną obszerną aktualizację. Oprócz dodatkowych treści i atrakcyjnych dodatków, wprowadzona zostanie także długo oczekiwana trzecia klasa postaci - Etermech.
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


POWIĄZANIA Z GRAMI
REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 23.97 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x