Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Płać zaangażowaniem – RuneScape wprowadza nową walutę

Dodano dnia 01-10-2013 20:54 | Tagi: mmo, mmorpg, jagex, runescape, studio jagex, guinness, pay-through-play, bond

Kategoria: Ze świata

Studio Jagex, twórcy najpopularniejszej darmowej gry MMORPG na świecie według Księgi Rekorów Guinnessa RuneScape, wprowadza nowy system płatności „pay-through-play” do swojego sztandarowego tytułu. Nowa waluta, czyli tzw. Bondy, są wymienialne na różne korzyści w grze, w tym także na abonament. Jest to kolejna innowacja Jagex na rynku free-to-play – dziedziny gier, którą studio zrewolucjonizowało już ponad dekadę temu, tworząc pierwszy darmowy tytuł MMORPG na przeglądarkę.

Bondy liberalizują handel pomiędzy graczami, dając im więcej możliwości i wolności w dysponowaniu swoimi zasobami, niż kiedykolwiek wcześniej. Majątek zebrany dzięki zaangażowanej grze daje od teraz jeszcze więcej wymiernych korzyści – łącznie z dostępem do zawartości premium RuneScape. Bondy mogą być także podarowane znajomym lub członkom klanu na całym świecie. Nową walutę systemu „pay-through-play” można zakupić bezpośrednio na stronie RuneScape.com.

Phil Mansell, producent wykonawczy RuneScape, powiedział: – Wprowadzenie Bondów do RuneScape to słuszny krok, mający na celu usprawnienie systemu ekonomicznego gry oraz umożliwienie wszystkim graczom uzyskania dostępu do zawartości premium. Tym sposobem staramy się zarówno utrzymać wysoki poziom RuneScape, jak i zadbać o naszą społeczność oraz – wybiegając w przyszłość – kłaść podwaliny pod kolejne dziesięć lat rozwoju. Miliony graczy zgromadziło prawdziwe fortuny w RuneScape dzięki swojemu zaangażowaniu przez lata – teraz będą mogli wymienić cenne przedmioty i złoto na Bondy, które z kolei dadzą im inne korzyści lub abonament.

– RuneScape może pochwalić się długą i znakomitą historią. Dzieki temu, że Jagex potrafi na bieżąco reagować na pojawiające się szanse i wyzwania, gra będzie rozwijać się przez długie lata i nie straci na znaczeniu. Wprowadzenie do RuneScape Bondów, jako nowej metody nagradzania za zaangażowanie graczy, to najlepszy przykład na to, jak bardzo zależy nam na utrzymaniu jej na wysokim poziomie. Obecnie gracze mają już dwie drogi, aby uzyskać dostęp do całej zawartości gry i nikt nie będzie czuł się wykluczony – po prostu wybierze najwygodniejszy dla siebie system dotarcia do wszystkich możliwości, jakie oferuje RuneScape – dodał Mark Gerhard, CEO Jagex.


Bondy mają za zadanie zwalczenie problemu “gold farmingu”, kładąc nacisk na wolny handel pomiędzy członkami społeczności RuneScape. Podniesie to jakość gry i przyniesie wymierne korzyści graczom.

Informacje dla redaktorów:


· Jeden Bond kosztuje 4,25 €.

· Bondy są wymienialne wyłącznie w grze.

· Bondy mogą być zamienione na 14 dni abonamentu, 8 spinów “Squeal of Fortune” bądź 160 RuneCoins. Zwielokrotnione bondy mogą być wymienione na bilety na RuneFest.
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


POWIĄZANIA Z GRAMI
REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 20.05 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x