Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Gwiazdorska obsada gry BEYOND: Dwie Dusze

Dodano dnia 06-10-2013 23:05 | Tagi: , ps3, playstation, scee, sony computer entertainment europe, beyond, two souls, dwie dusze, le grand rex

Kategoria: Ze świata

Sony Computer Entertainment Europe (SCEE) świętuje premierę jednej z najbardziej oczekiwanych gier klasy AAA – BEYOND: Dwie Dusze. Podczas zamkniętej premiery, która odbyła się 2 października 2013 r. w paryskim kinie Le Grand Rex, na czerwonym dywanie stanęła gwiazdorska obsada, w tym nominowani do Oscara® Ellen Page i Willem Dafoe.

Dla Ellen Page, młodej aktorki z imponującym dorobkiem, jest to pierwsza przygoda z branżą gier. Wcieliła się ona w główną bohaterkę gry, Jodie Holmes – młodą kobietę, która za sprawą nadprzyrodzonych mocy jest w stanie komunikować się z niewidzialną istotą, Aidenem.Zapytana o swoje doświadczenia, aktorka odpowiedziała:Cały proces twórczy był dla mnie bardzo ciekawym przeżyciem. Zaskoczyło mnie, jak wiele pracy trzeba włożyć w powstanie tego typu gry. Kilka miesięcy temu zaprezentowaliśmy BEYOND: Dwie Dusze™ podczas festiwali filmowych w Tribece i w Tokio, udowadniając tym samym, jak wielkie zmiany zaszły w świecie gier. Wierzę, że miłośników tego typu rozrywki czeka unikalne, poruszające doświadczenie”.

Podczas imprezy członkowie obsady i twórcy gry, wśród których znaleźli się Ellen Page, Willem Dafoe, David Cage, Kadeem Hardison oraz Lorne Balfe, wzięli udział w zamkniętej dyskusji panelowej. Odpowiedzieli na pytania związane z powstawaniem gry BEYOND: Dwie Dusze™ i zdradzili, co sądzą o postępującym zacieraniu się granic pomiędzy grami a kinem.
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


POWIĄZANIA Z GRAMI
REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 16.28 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x