Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

1. urodziny cdp.pl

Dodano dnia 10-10-2013 21:50 | Tagi: cdp.pl, urodziny, janusz gajos, układ zamknięty, michał gembicki

Kategoria: Wydarzenia

Nowe kategorie, a w nich 50 filmów oraz 50 audiobooków na początek w ofercie platformy cyfrowej dystrybucji cdp.pl. Polski film „Układ Zamknięty” z Januszem Gajosem dostępny tylko w serwisie, na dwa tygodnie przed premierą DVD i VOD!

Dziś, 10 października 2013, odbyła się konferencja z okazji 1. urodzin platformy cyfrowej dystrybucji cdp.pl, podczas której ogłoszone zostało poszerzenie oferty o dwie nowe kategorie – filmy oraz audiobooki, oraz podsumowano pierwszy rok działalności serwisu.

W ciągu pierwszych 12 miesięcy działalności oferta cdp.pl poszerzyła się z 1 kategorii i 36 gier do blisko 3000 tytułów w kategoriach: gry, filmy, e-booki i audiobooki, a liczba wydawców, z którymi serwis współpracuje, przekroczyła już 100 firm z Polski i ze świata. Serwis został odwiedzony ponad 3 miliony razy, użytkownicy ściągnęli ponad 300 TB danych, a każdy z nich na swojej wirtualnej półce posiada średnio 21 tytułów – gier i e-booków.

„Cdp.pl od początku był tworzony jako serwis, w którym użytkownicy będą mogli znaleźć wszelkie multimedia. Równo w pierwszą rocznicę działalności uruchomiliśmy dwie nowe kategorie – filmy i audiobooki – teraz możemy się pochwalić blisko 3 tysiącami produktów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.” – powiedział Michał Gembicki, dyrektor zarządzający Cdp.pl. Posiadając wszystkie cztery główne kategorie cyfrowych multimediów możemy zakończyć pierwszy etap budowania serwisu. Wkrótce podamy datę zakończenia fazy beta.

Wprowadzenie kategorii filmów do serwisu to bardzo ważny krok w rozwoju cdp.pl. Filmy działają na zasadzie „download-to-own”, czyli kupujesz raz i masz na zawsze. Klienci cdp.pl płacą za film tylko raz i mogą go obejrzeć ile razy chcą i kiedy chcą, gdyż jest on cały czas dostępny w chmurze i na wirtualnej półce. Dla tych klientów, którzy chcą oglądać filmy bez dostępu do internetu np. w podróży, cdp.pl stworzyło specjalną aplikację - O.P.O.S. „Oglądaj, Pobieraj, Odpalaj, Słuchaj” to bezpłatna aplikacja, dzięki której każdy będzie miał stały dostęp do swojej wirtualnej półki z multimediami, które kupił w serwisie.

Z okazji uruchomienia filmów, jeden z najgłośniejszych polskich tytułów 2013 roku „Układ Zamknięty”, będzie dostępny ekskluzywnie, tylko w cdp.pl na dwa tygodnie przed oficjalną premierą DVD i VOD. Film zostanie udostępniony 10 października o 20:00, natomiast już teraz można go kupić w serwisie w promocyjnej cenie 19,99 zł (https://cdp.pl/uklad-zamkniety)!

Pierwsze urodziny cdp.pl to również okazja do kupienia całej gamy produktów w niskich cenach – od dzisiaj rusza największa akcja promocyjna serwisu, w której przecenione zostaną zarówno gry, jak i filmy, audiobooki, e-booki i e-komiksy! Warto często zaglądać na stronę https://cdp.pl/urodziny, gdyż codziennie pojawiać się będą nowe tytuły w cenach obniżonych o 60% i więcej. Każdy zakup w serwisie jest gratyfikowany prezentem w postaci gier, filmów, audiobooków i e-booków do wyboru! Wielka urodzinowa promocja będzie trwała aż do niedzieli włącznie.
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 16.72 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x