Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

StarDrive - premiera już dziś!

Dodano dnia 18-10-2013 18:10 | Tagi: pc, techland, 4x, stardrive

Kategoria: Premiery

Wydawnictwo Techland z przyjemnością informuje o premierze StarDrive, strategii 4X, która na nowo definiuje ten gatunek gier. Produkt od dnia dzisiejszego można znaleźć na półkach sklepowych w całej Polsce. StarDrive jest dostępny na platformę PC w cenie 59,90 zł w polskiej wersji językowej.StarDrive to nowość w planie wydawniczym Techlandu, którą od dziś można nabyć w sklepach w całej Polsce. Gra jest dziełem niezależnego studia deweloperskiego Zero Sum Games. Do dyspozycji graczy oddano osiem zdefiniowanych ras obcych oraz stworzono możliwość wykreowania własnej, wg osobistych preferencji. Kierując losami wybranej przez siebie rasy i przy wykorzystaniu technik dyplomacji, siły militarnej i wpływów ekonomicznych, gracz zdobywa dominację we wszechświecie.

W zeszłym roku dzięki staraniom naszego wydawnictwa wprowadziliśmy na rynek grę Endless Space, która została bardzo ciepło przyjęta przez graczy i dała nam do zrozumienia, że ludzie poszukują tego typu rozrywki.” – komentuje Tomasz Gawlikowski, Kierownik Marketingu Wydawnictwa Techland.Dlatego cieszymy się, że w naszym planie wydawniczym pojawia się StarDrive, czyli produkcja która uosabia wszystko to, co najlepsze w grach z kanonu 4X, biorąc za wzór takie produkcje jak np. Master of Orion.” – dodaje Gawlikowski.Zgodnie z zasadami strategii typu 4X gracz koncentruje się na czterech głównych elementach – eksploracji, ekspansji, eksploatacji oraz eksterminacji. W początkowej fazie gry posiada ograniczone zasoby. Wydobywając surowce, zdobywając nowe tereny i rozwijając technologie, doprowadza do rozwoju swojego imperium.

Rozgrywka w StarDrive toczy się w czasie rzeczywistym i jest połączona z bezstopniowym zoomem, pozwalającym na płynne przejście z szerokiego widoku strategicznego, aż do taktycznego zbliżenia. Gra oferuje system modułowy, pozwalający na konstruowanie statków kosmicznych według własnej wyobraźni. Skład i rozmieszczenie modułów ma decydujące znaczenie dla wydajności każdego z elementów floty. Deweloperzy StarDrive zadbali również o możliwość indywidualizacji uzbrojenia i wyposażenia.StarDrive wyróżnia się oprawą wizualną, przyciągając uwagę graczy atrakcyjnymi widokami przestrzeni kosmicznej i animowanymi przerywnikami fabularnymi.

StarDrive od dziś dostępny na rynku na platformę PC w cenie 59,90 zł.
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


POWIĄZANIA Z GRAMI
REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 22.58 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x