Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Alien update do S.K.I.L.L. - Special Force 2 już dostępny

Dodano dnia 20-10-2013 23:38 | Tagi: f2p, survival, update, free-to-play, shooter, alien update, s.k.i.l.l., special force 2, defense, manhunt

Kategoria: Plotki i ciekawostki

Wyczekiwany przez graczy Alien update do sieciowego shootera
free-to-play S.K.I.L.L. - Special Force 2 jest już dostępny do pobrania rozszerzając podstawową wersję gry o trzy nowe tryby rozgrywki “Defense”, “Survival” i “Manhunt”.
Dodatkowo udostępnia też tryb hardcore, w którym ukryty jest interfejs gracza, a śmierć następuje przy pierwszym trafieniu.Kosmici to same kłopoty - tryby “Survival”, “Defense” i “Manhunt”
W nowo dodanym trybie “Survival”, drużyna składająca się z maksymalnie 4 graczy bronić się będzie przed napaścią 30 kolejnych fal sektoidów. Każdy zabity obcy i każda odparta fala przynosi kasę, którą gracze mogą zainwestować w nowy sprzęt.

Kosmici to również ważny element trybu “Defense”. Host wybiera jeden z 4 poziomów trudności, które różnią się ilością fal wrogów. Celem tego trybu rozgrywki jest obrona rdzenia, likwidacja wrogów, którzy próbują go zniszczyć oraz podtrzymywanie barier obronnych.

W trybie “Manhunt” gracze mogą wcielić się w rolę trzech różnych sektoidów, by eliminować wrogich graczy używając swoich unikalnych zdolności. Po określonej liczbie rund zmienią drużynę by z myśliwego przeistoczyć się w zwierzynę.Przygotowania do turnieju e-sportowego idą pełną parą
Jeszcze w tym roku, Gameforge nawiąże współpracę z jedną z największych organizacji e-sportowych w Europie, na mocy której ponad 600,000 graczy S.K.I.L.L. - Special Force 2 będzie mogłi poczuć emocje e-sportowej rywalizacji na europejskiej scenie.
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


POWIĄZANIA Z GRAMI
REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 10.6 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x