Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Symulator Prac Leśnych 2013 nowością w serii Niesamowite Maszyny!

Dodano dnia 20-10-2013 23:57 | Tagi: pc, techland, niesamowite maszyny, 2013, symulator, prace leśne

Kategoria: Z kraju

Wydawnictwo Techland z przyjemnością informuje o powiększeniu serii Niesamowite Maszyny o premierowe wydanie Symulatora Prac Leśnych 2013. Produkt od dnia dzisiejszego dostępny jest w całej Polsce w cenie 49,90 zł na platformę PC, w polskiej wersji językowej.

Seria Niesamowite Maszyny powiększa się o kolejną nowość – Symulator Prac Leśnych 2013. Gra stworzona przez firmę UIG Entertainment to symulacja zawierająca elementy strategii ekonomicznej. To świetna sposobność, aby przejąć kontrolę nad ogromną flotą autentycznych maszyn służących do wyrębu lasu. Dźwięk potężnych silników, trzask łamiących się drzew i odgłosy wielkich pił mechanicznych towarzyszą graczowi, który staje się zarządcą firmy zajmującej się wycinką drzew i obróbką drewna. Dzięki postępom poczynionym w grze, do dyspozycji gracza trafiają coraz bardziej specjalistyczne sprzęty, takie jak pilarki i rozdrabniacze. Całości dopełnia technologia PhysX, która odpowiada za realistyczną fizykę świata gry.

„Wielu z nas marzyło w dzieciństwie, by kierować potężnymi maszynami wyposażonymi w specjalistyczny sprzęt. My to marzenie spełniamy dzięki kolejnemu tytułowi z serii Niesamowite Maszyny. Fantastyczne doświadczenia z gry potęguje realistyczna fizyka powalanych drzew, jak również świetna grafika 3D.”– mówi Tomasz Gawlikowski, Kierownik Marketingu Wydawnictwa Techland.

W nowym Symulatorze Prac Leśnych 2013 gra urozmaicana jest zaawansowanym silnikiem graficznym, która pozwala na swobodne przemieszczanie się po obszarach wykonywanych misji. Zabawa jest tym ciekawsza, że gra oferuje tryb wieloosobowy. Wspólnie ze znajomymi mamy okazję ruszyć naszymi potężnymi maszynami w las i realizować wytyczone misje. Zadania realizowane są o różnych porach dnia i nocy, a zmienne warunki pogodowe bezpośrednio wpływają na realizację zleceń.

Niesamowite Maszyny: Symulator Prac Leśnych 2013 od dziś dostępny na rynku na platformę PC, w cenie 49,90 zł w polskiej wersji językowej.
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2021. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 9.99 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x