Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Premiera "Warface" już dzisiaj

Dodano dnia 21-10-2013 22:14 | Tagi: pc, , fps, crytek, warface, gface

Kategoria: Premiery

Warface, nowy sieciowy FPS ze studia Crytek ma dzisiaj swoją premierę w Ameryce Północnej, Europie i Turcji na platformie GFACE. Do gry można wejść rejestrując się na stronie www.warface.com.

Warface cechuje jakość znana ze wszystkich tytułów Crytek oraz ciągła dostępność, ponieważ do gry można wejść bezpośrednio z poziomu przeglądarki. Gracze otrzymują liczne możliwości rozgrywki w dwóch głównych trybach – kooperacji i gracz vs. gracz – oraz cztery odmienne klasy żołnierzy. Warface kładzie szczególny nacisk na współpracę w drużynie, a regularne aktualizacje nie pozwolą graczom narzekać na nudę, dostarczając im codziennie nowych wyzwań.Dirk Metzger, główny dyrektor ds. wydawniczych w Crytek powiedział:
Rozpoczynając pracę nad Warface, naszym celem było udowodnienie, że darmową grę także może cechować znakomita jakość i że może ona spełnić najwyższe wymagania branży growej. Dzisiejsza premiera gry w Ameryce Północnej, Europie i Turcji pokazuje szerokiemu gronu odbiorców, ile wysiłku włożyliśmy w realizację tej wizji – aby Warface naprawdę wyróżniało się spośród podobnych tytułów.

Aby jak najwięcej graczy mogło cieszyć się Warface, Crytek przygotował lokalizację gry w języku angielskim, francuskim, niemieckim i tureckim oraz pracuje nad dalszymi wersjami, w tym także polską.

Rejestrując się w Warface, każdy gracz otrzyma za darmo konto na skoncentrowanym wokół gier serwisie społecznościowym od Crytek – GFACE, który także dzisiaj ma swoją premierę. Poprzez GFACE gracze uzyskują nie tylko dostęp do Warface, ale mogą także komunikować się ze znajomymi, umawiać się na mecze i korzystać z wielu innych funkcji.
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


POWIĄZANIA Z GRAMI
REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2021. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 33.38 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x