Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

RuneScape bliski wyeliminowania gold farmingu

Dodano dnia 29-10-2013 21:41 | Tagi: , mmorpg, jagex, runescape, gold, bonds, gold farming, farming, riaan hodgson

Kategoria: Ze świata

Studio Jagex wydało dziś komunikat, że wprowadzenie nowej waluty do RuneScape, spowodowało niemal całkowite wyeliminowanie zabronionych transakcji w grze. Od premiery tzw. Bonds 26 września br. ilość nielegalnych zasobów, wprowadzonych do darmowej gry MMORPG przez gold farmerów, zmalała o 81 %.

Riaan Hodgson, COO Jagex, powiedział:
Nieuczciwy farming od samego początku ujemnie wpływał na wirtualny świat w grach online. Jagex nieustannie starał się ograniczać rozmiar i następstwa podobnych działań w RuneScape. Mieliśmy nadzieję, że wprowadzenie nowego systemu płatności korzystnie wpłynie na przepływ zasobów w grze, jednak wynik tej akcji przekroczył nasze oczekiwania. Wprowadzenie Bondów bardzo szybko i zdecydowanie poprawiło jakość gry i stworzyło podstawy jej sukcesu na kolejne dziesięć lat.Bondy przyczyniły się nie tylko do zredukowania problemu gold farmingu w RuneScape, ale tworzą także serce inicjatywy „pay-through-play”, która umożliwia graczom wymianę nowej waluty na członkostwo premium oraz przedmioty i zasoby w grze. Bondy mogą być także świetnym prezentem dla przyjaciół i członków klanu na całym świecie.

Wprowadzenie Bondów pozytywnie poruszyło społeczność RuneScape oraz niezwykle szybko wpłynęło na samą grę. Oprócz niemal całkowitego wyeliminowania goldfarmingu, Bondy otworzyły przed graczami liczne możliwości czerpania korzyści z zaangażowanej gry, w tym członkostwo premium dodał Phil Mansell, producent wykonawczy RuneScape.Społeczność RuneScape nie szczędzi nam pozytywnych uwag, w jaki sposób Bondy poprawiły jakość gry. Dla niektórych była to możliwość uzyskania po raz pierwszy konta premium dzięki podarowanej przez przyjaciół walucie, dla innych uzyskanie nowego wyposażenia, a dla jeszcze innych wykupienie uczestnictwa w nadchodzącym wydarzeniu RuneFest 3.

Informacje dla redakcji:
· Jeden Bond kosztuje 4,25 €.
· Bondy są wymienialne wyłącznie w grze.
· Bondy mogą być zamienione na 14 dni abonamentu, 8 spinów „Squeal of Fortune” bądź 160 RuneCoins. Zwielokrotnione bondy mogą być wymienione na bilety na RuneFest.
· Ponad 10 % uczestników RuneFest zapłaciło za bilet Bondami.
· RuneFest 3 odbędzie się 2 listopada w Tobacco Dock w Londynie.
AUTOR
Piotr 'Piotru' Ostrowski

Piotr "Piotru" Ostrowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


POWIĄZANIA Z GRAMI
REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 12.36 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x