Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

Wspieram.to się rozkręca!

Dodano dnia 30-10-2013 10:56 | Tagi: rpg, indie, gry niezależne, przygodówka, wyścigi, wspieram.to, samochody, przygoda, komputery, akcja charytatywna, dzieci

Kategoria: Partnerzy

Polski Kickstarter się rozkręca. Pisaliśmy już o "1heart", o "Versus One" oraz o Muzeum Gier. A do listy prowadzonych projektów dołączyły kolejne: turowa gra RPG "Dark Gates: Początki", dodatek do "Ninja Cat" oraz przygodówka "Peak of Ethernal Light". Największą popularnością cieszy się jednak "Charytatywny Game Jam".

"Versus One" uzbierało już prawie 400 zł, a to zaledwie 8% tego, co jest potrzebne do sfinalizowania procesu tworzenia tych staroszkolnych wyścigów z widokiem z lotu ptaka.

"Dark Gates" wkroczyło już w fazę beta. Obecnie twórcy zbierają na produkcję prologu o charakterze komiksu. Uzbierali już 180 zł, a więc 15% wymaganej kwoty.

Dodatek do "Ninja Cat" został wsparty kwotą 295 zł i dobrze rokuje. Point'n'click "Peak of Ethernal Light" jest na początku drogi. Szykuje się wielka przygoda, choć osiągnięto dopiero 2% docelowej kwoty jaka jest potrzebna na finalizację gry.

Przygodówka grozy "1heart" zalicza się już do produkcji udanych, twórcy zebrali ponad 3 tysiące złotych. Gratulujemy!

Furorę robi akcja "Charytatywny Game Jam", której patronami są Wspieram.to, Artifex Mundi i 1ndie World. Pomagając twórcom "Versus One", "Dark Gates" i dodatku do "Ninja Cat" kwotą minimum 15 zł, otrzymamy jedną z 4 gier Artifex Mundi. Prawda, że sympatycznie? Zwłaszcza, że gry od Zabrzan należą do najlepszych w swoim gatunku! Dodatkowo możemy kupić gry niezależne już od symbolicznej złotówki. Zebrana kwota pomoże zorganizować turniej gier planszowycjh dla dzieci z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niesłyszących im. Józefa Sikorskiego. Patronem imprezy i akcji jest Krzysztof Gonciarz. Do tej pory udało się zebrać 1 729 zł. My trzymamy kciuki!
AUTOR
Piotr 'Maliniak' Malinowski

Piotr "Maliniak" Malinowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

[Nowa gra] - Hooligan Fighters...

How To Play Video Games...

How To Play Video Games...

Społeczność wydaje grę Spo...

Sztuczna inteligencja w grze -...

Nowa recenzja gry "StarDrive"...

Wsiądź i ścigaj się z najl...

Nowa recenzja gry "Fallen Ench...

Poznaj świat dinozaurów z Wo...

Nowa waluta Microsoft w sklepi...

The Stanley Parable - Recenzja...

PlayStation®4 – THIS IS FOR...

BoxOff poszerza ofertę o gry ...

GTR Evolution nowością w ser...

Rekordowy RuneFest zgromadził...


REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 19.3 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x