Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

ZAPOWIEDŹ
TIPSY
PUBLICYSTYKA
PORADNIK
FILMY
Komputer osobisty
Symulator Pociągu 2013
Symulator Pociągu 2013 box
Producent:-
Wydawca:-
Dystrybutor:Techland
Premiera (polska):20.11.2012
Premiera (świat):20.09.2012
Gatunek:Symulator
Mam
Ukończona
Czekam
Obserwuj
Ulubione
Ocena
Redakcja
Czytelnicy
Grafika:
Dźwięk:
Grywalność:
Ogólna:

Ocena ogólna:

8

Zagłosuj
Zobacz szczegóły

Symulator Pociągu 2013

Dodano dnia 20-12-2012 00:27

Recenzja

Praktycznie każdy mały chłopiec dostawał za młodu wiele modeli pociągów. Nie ważne czy były to typowe egzemplarze, czy też repliki zabytkowych lokomotyw. Wielu z nas widziało w nich coś magicznego, coś, co powodowało, że mieliśmy satysfakcję z otrzymywania kolejnych zabawek. Coraz nowsze, coraz sprawniejsze, coraz szybsze i coraz bardziej efektowne.Dla większości graczy, ta miłość przekładała się na potyczki w symulatorach prawdziwych wyścigów, ponieważ uważali oni, że realizm zawarty w pociągach spowoduje, iż zamiast rozrywki, poczują nudę. Jest to błędne myślenie, a Symulator Pociągu 2013 stanowi tego rewelacyjne udokumentowanie. Tytuł wydany w Polsce przez firmę Techland będzie dla Was wielkim zaskoczeniem, ponieważ nie tylko spełni Wasze młodzieńcze marzenia, ale również pokaże pociągi z innej perspektywy.Czas spędzony przed SP 2013 nie będzie stracony. Całkowicie zmieniony interfejs w grze spowodował, iż stała się ona bardziej przyjazna dla użytkownika w porównaniu do poprzednich odsłon.Podczas uruchamiania się gry, możecie zaobserwować całkowicie nowy ekran, na którym zobaczycie bardzo dokładnie przedstawiony przegląd tras oraz lokomotyw, jakie znajdują się na naszej stacji. Trasy podświetlane są na kolor zielony, natomiast nasze pociągi na kolor błękitny.
Mimo, iż otrzymałem grę na płycie, to i tak tytuł zintegrowany jest z platformą Steam. Oczywiście,ma to swoje wady i zalety. Plusem jest to, że w bardzo łatwy sposób możemy zaopatrzyć się w najnowsze DLC. Wystarczy, że klikniemy na niedostępny element w grze, a w szybki sposób dostaniemy się do odpowiednich usług.Do standardowej wersji Symulatora Pociągu 2013 została dodana nowa trasa oraz klasa pociągów- 377 Electrostar. Dostępna jest również trasa Isle of Wight. Za dodatkową opłatą, możemy otrzymać kolejne, m.in. dwie amerykańskie drogi: Sherman Kill oraz Northeast CorridorWiele z dostępnych dla nas dodatków jest wartych swojej ceny, dlatego też fani brytyjskiej czy też niemieckiej kolei powinni być bardzo zadowoleni. W polskiej wersji otrzymacie następujące trasy: Munich Augsburg, Ruhr Sieg Line, Great Western Main Line oraz Isle of Wight. Oprócz możliwości zakupu, mamy również profesjonalny edytor, pozwalający samodzielnie tworzyć mapy.Producenci wprowadzili nową opcję w menu - Szybki Przejazd. Dzięki temu możemy w klarowny sposób wybrać pociąg, trasę oraz odpowiednie środowisko. Teraz wszystkie te elementy mamy szansę bardzo sprawnie ze sobą połączyć. Ważną cechą jest również udostępnienie Warsztatu Steam. To wspaniałe uczucie, że będziemy w stanie pobrać scenariusze gier, stworzone przez innych użytkowników, zdecydowanie łatwiej niż miało to miejsce w poprzednich edycjach.
Mamy dostępnych wiele scenariuszy. Podzielone są na kilka sposobów. Jedne obejmują jazdę przez wybraną trasę, zebranie wszystkich pasażerów, których spotkamy po drodze oraz dotarcie wraz z nimi do celu. Oprócz tego, możemy wcielić się w rolę maszynisty pracującego w stoczni, który ma za zadanie jechać do różnych bocznic pociągiem towarowym i rozładować swoje surowce w wybranym miejscu. Scenariusze uszeregowane są również według poziomu trudności. Dostępne dla nas będą: łatwy, średni, trudny. Każdy z nich może mieć różną długość trwania rozgrywki.
1 2 3 następne >>
AUTOR
Avatar użytkownika Jakub ″Tupi″ Wójcik
Jakub
Wójcik
"Tupi"
GALERIA GRY
REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 8.32 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x