Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

LISTA ARTYKUŁÓW

World of Tanks - aktualizacja 0.8.1.

Dodał: Mateusz "Polew" Polewczyk | 01-12-2012 12:21

Poprzednia aktualizacja, czyli 0.8.0., była małą rewolucją dla World of Tanks, ponieważ wprowadziła fizykę, jakiej czołgi wcześniej nie znały. Starcia stały się dzięki niej intensywniejsze i bardziej widowiskowe. Patch ten usprawnił menu komend czy ekran statystyk po bitwie oraz zapoczątkował istnienie nacji brytyjskiej w grze, dodając maszynę premium Matildę Black Prince. Łatka 0.8.1. Aktualnie jest ona ostatnią wydaną aktualizacją dostępną dla wszystkich graczy, dodającą dwie linie angielskich konstrukcji średnich oraz ciężkich. Dodatkowo, sklep powiększył się o 3 pancerne wehikuły do kupienia wyłącznie za złoto.

Komentarze | czytaj więcej

Razer Taipan – „Ferrari” myszek przewodowych

Dodał: Krzysztof "Jaszczur" Trzos | 25-11-2012 12:56

Każdy już chyba gracz, zarówno gier komputerowych jak i konsolowych wie, co produkuje marka z trzema wężami w swoim logotypie. Sam ich slogan – „For Gamers. By gamers.” – jest w stanie przekazać, iż zajmują się produkcją sprzętu gamingowego, czyli klawiatur, myszek, padów, słuchawek i wielu innych. W lipcu 2012 roku, firma ta wypuściła swój nowy produkt. Nazwą nawiązuje do jednego z gatunków wcześniej wspomnianych gadów, zamieszkujących Australię. Mowa tutaj o gryzoniu, zwącym się „Razer Taipan”.

Komentarze | czytaj więcej

Free to play

Dodał: Łukasz "Beheliare" Skibowski | 19-09-2012 23:23

Rynek gier Free to play rozrasta się w zastraszającym tempie. Pomyśleć by można, że ich twórcy przestali interesować się pieniędzmi i rozdają swoje produkcje za darmo, przyjmując należność jedynie wtedy, gdy sami chcemy ją przydzielić. Nic bardziej mylnego! „Darmówki” są w stanie generować dużo większe morze pieniędzy, niż gry pay to play!

Komentarze | czytaj więcej

<< poprzednie 1 2
REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 4.26 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x