Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

LISTA ZAPOWIEDZI

King Arthur's Gold

Dodał: Łukasz "Beheliare" Skibowski | 23-01-2013 23:31

Cóż za dostatek ostatnio mamy gier, które starają się w jakikolwiek sposób czerpać od pomysłu Mojang i ich Minecrafta. Każdy teraz chce na siłę wepchnąć do swojej produkcji iskrę kreatywności, przekonany, że przysporzy to mu rzeszę fanów i niestety jeden po drugim uginają się pod własnym brakiem tego, co chcą do swej gry dać – czyli wyżej wspomnianej kreatywności. Jedyna pozycja, która w udany sposób poszła w ślady MC i ani bezmyślnie nie powieliła jego schematów, ani nie zepsuła tego, co sama od siebie dała, to Terraria. King Arhur’s Gold zatem stara się czerpać dla odmiany od niej, zamiast od produktu Mojang. Z jakim skutkiem im to wychodzi?

Komentarze | czytaj więcej

The Galactic Asteroids Patrol

Dodał: Jakub "Tupi" Wójcik | 09-01-2013 22:24

The Galactic Asteroid Patrol, to nowa kosmiczna strzelanka od niezależnego dewelopera Invigo Studios, firmy założonej w tym roku. Jest to pierwszy tytuł, jaki został przez nich wydany, jednak zapowiada się obiecująco.

Komentarze | czytaj więcej

Hawken

Dodał: Krystian "Kris" Zuń | 29-12-2012 19:35

Hawken, jest to innowacyjna gra z gatunku fps, stworzona przez Adhesive Game i opierająca się na walkach tzw. mechów, czyli ogromnych robotów. Jednak, czy na pewno możemy nazwać ją innowacyjną? Możliwe, że już widzieliśmy coś takiego wcześniej, niemniej jednak postaram się w tej zapowiedzi przybliżyć Wam, jaką produkcją jest Hawken.

Komentarze | czytaj więcej

StarCraft II: Heart of the Swarm

Dodał: Krystian "Kris" Zuń | 20-12-2012 16:11

Gracze od zawsze z niecierpliwością czekali na każdą nową produkcję od Blizzarda, który nigdy nie rozpieszczał nas, jeśli chodzi o ich ilość, ale zawsze zapewniał ich najwyższą jakość. Tak samo będzie w przypadku Starcraft II: Heart of the Swarm, nad którym prace są już blisko ukończenia, a data premiery zaplanowana jest dokładnie na 12 marca 2013 roku. W tym materiale skupimy się na tym, co wiemy na chwilę obecną o dodatku oraz na spekulacjach, jeśli chodzi o tryb fabularny.

Komentarze | czytaj więcej

Path of Exile

Dodał: peter | 18-12-2012 00:45

Od premiery Diablo III minęło już kilka miesięcy, w których Activision Blizzard pokazał światu, jak zarabia się pieniądze. Świat z kolei, z ironicznym uśmieszkiem wydawał kolejne odpowiedzi na znanego hack’n’slasha, które uparcie miały pokazywać, w jaki sposób ten musi wyglądać. Oprócz młodzieńczego buntu, do cech charakterystycznych dla Diablo klonów, można zaliczyć fakt, że nigdy nie zgromadziły większej ilości graczy.

Komentarze | czytaj więcej

Toki Tori 2

Dodał: peter | 17-12-2012 17:05

Jak powszechnie wiadomo, bohaterem platformówki może być każde stworzenie, dlatego nie ma nic dziwnego w ustanowieniu nim tłustego ptaka nielota. Jeśli fani Linuxa właśnie podnieśli się z krzeseł, to śpieszę z wyjaśnieniami: nie chodzi o pingwina, tylko o żółciutkiego pisklaka.

Komentarze | czytaj więcej

Castle Story

Dodał: Kamil "Bolognese" Kozakowski | 07-12-2012 14:11

Od czasów premiery Minecrafta , wszelkie gry o budowaniu własnego świata przestają być już gatunkiem niszowym. Wręcz przeciwnie, tego typu produkcje zaczynają zalewać rynek gier komputerowych, a każdy producent stara się dołożyć własną cegiełkę nowości do tego popularnego gatunku. Nie inaczej jest w przypadku niezależnego tytułu Castle Story, za którym stoi dwuosobowe studio Sauropod. Wśród fanów tego typu gier, Castle Story osiągnęło jeszcze przed premierą naprawdę ogromną popularność. Gracze wyczekują tytułu z ogromnym zainteresowaniem i wielkimi nadziejami. Wszystko to dlatego, że producenci postanowili połączyć wspomnianego już wcześniej Minecrafta z RTS-em typu „Twierdza”. Zacznijmy jednak od początku.

Komentarze | czytaj więcej

Prison Architect

Dodał: Mateusz "Polew" Polewczyk | 06-12-2012 00:51

Chyba nikt nie chciałby trafić do więzienia. Niestety, coś kusi ludzi do złego i w efekcie popełniają oni straszliwe przestępstwa. Mało która cela jest wolna, większość obsadzono przez bezwzględnych kryminalistów czy drobnych przestępców. Każdy człowiek patrzy ze strachem na czekającą go przyszłość w zakładzie karnym… a przecież to architektoniczne dzieło sztuki. W Prison Architect areszt pokazany jest z zupełnie innego punktu widzenia. Nie musimy się martwić o swoją wolność, lecz o perfekcyjne działanie naszej odizolowanej osady. Wszak nawet tutaj niebezpieczeństw jest wiele, a wszystko musi działać jak w zegarku.

Komentarze | czytaj więcej

SMITE

Dodał: Łukasz "Beheliare" Skibowski | 29-11-2012 20:36

Produkcje z gatunku MOBA zdążyły już zgromadzić całkiem pokaźną rzeszę fanów. Choć są do siebie podobne niemal jak krople wody, coraz częściej twórcy starają się dodać coś nowego od siebie. Coś, co wyróżni ich grę ponad utarty schemat. Studio HiRez zrobiło to, czego nie byli w stanie osiągnąć inni – zainteresowali mnie produkcją MOBA.

Komentarze | czytaj więcej

Primordia

Dodał: Jakub "Tupi" Wójcik | 12-11-2012 00:46

[style=lead]W ostatnich latach mamy swoisty zanik dobrych gier przygodowych typu point and click. Zazwyczaj w tym kierunku idą producenci niezależni. W przypadku omawianego tytułu mamy podobną sytuację. Dodajmy szczyptę świata z Machinarium, rewelacyjną stronę narracyjną z Bastionu oraz oprawę graficzną z lat 90 i zamieszajmy to wszytko ze sobą. Co powstanie z takiej mikstury? Ja znam odpowiedź – jest nią najnowszy produkt Wormood Studios – Primordia. Twórcy gry mają nad sobą ekipę Wadjet Eye, która odpowiada za jej wydanie. Większość fanów przygodówek już po tych słowach może spodziewać się dobrego produktu, a to wszystko za sprawą wcześniejszych bardzo dobrych gier spod rąk Wadjet Eye, m.in. Gemini Rue.

Komentarze | czytaj więcej

<< poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 następne >>
REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 5.75 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x