Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

LISTA ZAPOWIEDZI

TERA: The Exiled Realm of Arborea

Dodał: Michał "Czarny_Wilk" Grygorcewicz | 04-04-2012 07:05

 Gier z gatunku MMORPG zazwyczaj unikam. Już nie tyle chodzi o to, że są one przerażającymi pożeraczami czasu (choć to też ma znaczenie), co raczej dlatego, że w 99% tytułów system walki jest... nudny. Pojedynki sprowadzają się do używania na okrągło tych samych skilli i wymagają zręczności na poziomie średnio ogarniętego pięciolatka. Nie tego szukam w grach. TERA miała być inna. System walki miał być prawdziwą rewolucją, oparty na zręczności i mający w sobie więcej z slashera czy TPSa niż jakikolwiek inny MMOeRPeG. Przyznaję, dałem się zwieść zapowiedziom. I gdy tylko nadarzyła się okazja, zapisałem się na zamknięte beta testy. Żeby boleśnie przekonać się, że zapowiedzi swoje, a rzeczywistość swoje.Sathorn w swojej zapowiedzi dokładnie rozpisał się o tym, czym TERA ma być, więc nie będę powielał jego tekstu i skupię się na subiektywnym przedstawieniu tego, czym ta produkcja w trakcie betatestów się faktycznie okazała.

Komentarze | czytaj więcej

Mad Riders

Dodał: Michał "Czarny_Wilk" Grygorcewicz | 27-03-2012 13:25

Ciche, zielone wzgórze położone nieopodal błękitnego oceanu. Słońce leniwie przygrzewa prężne, zielone palmy. Nagle idyllę przerywa ryk dwunastu pojazdów, które z prędkością błyskawicy wdzierają się na wzniesienie. Po chwili ryk ucicha i wzgórze znowu wypełnia cisza. Coś się jednak zmieniło - pośród zielonej trawy pozostały wraki kilku pojazdów, których kierowcom nie udało się odpowiednio szybko zareagować na ostry zakręt. Witaj w Mad Riders.

Komentarze | czytaj więcej

Risen 2: Dark Waters

Dodał: Mateusz "Polew" Polewczyk | 04-03-2012 20:59

W dzisiejszych czasach coraz ciężej o tak dobrze i innowacyjnie zapowiadającej się kontynuacji. Risen 2: Dark Waters różni się od swojego poprzednika prawie wszystkim: od klimatów i otoczenia, w jakim przyjdzie nam się znajdować, poprzez uzbrojenie i mechanikę gry. Pierwszy Risen był spadkobiercą serii Gothic - i było to widać i czuć. W sequelu twórcy nie chcą już trzymać się utartego szlaku - wyznaczają nowy.

Komentarze | czytaj więcej

Total War Shogun 2: Zmierzch Samurajów

Dodał: Kamil "Bolognese" Kozakowski | 12-02-2012 15:18

Druga połowa XIX wieku była dla Japonii czasem wielkiego przełomu i zmian polityczno-gospodarczych. Głównym powodem tych zmian było otwarcie (nie do końca z własnej woli) portów na handel z krajami europejskimi i Stanami Zjednoczonymi. Otwarcie to spowodowało, że izolowany przez wieki i zamknięty we własnych granicach kraj feudalny, jakim była Japonia musiał bardzo szybko przystosować się do zupełnie nowego systemu. To nagłe zderzenie z zupełnie odmienną kulturą nieuchronnie doprowadziło do wielu zmian w państwie, które w konsekwencji prowadziły do zaburzenia kultywowanego przez wieku japońskiego etosu życia poddanego hierarchii i honorowi. Kraj Kwitnącej Wiśni podzielił się wówczas na dwa obozy, zwolenników Cesarza i sojuszników upadającego już ostatniego szogunatu rodu Togukawa. Wybuchła wojna domowa, w której tradycyjnie i honorowo wojujące armie samurajów stanęły naprzeciwko wojskom, wyposażonym w nowoczesną broń palną i okręty pancerne.

Komentarze | czytaj więcej

Eligium

Dodał: Mateusz "Polew" Polewczyk | 17-01-2012 17:26

Osobiście nie przepadam za grami z gatunku MMO (prócz World of Tanks), dlatego byłem sceptycznie nastawiony do testowania wersji beta gry studia Shanda Games. Jednak Eligium: The Chosen One potrafiło przyciągnąć mnie na dłużej niż 20 minut. Mimo standardowego grindowania i biegania z jednej lokacji do drugiej, pozycja ta zaskoczyła mnie niektórymi rozwiązaniami oraz ilością questów do wykonania. Standardowo gra opiera się nie na comiesięcznym abonamencie, a na popularnych mikropłatnościach.

Komentarze | czytaj więcej

Max Payne 3

Dodał: Piotr "Maliniak" Malinowski | 31-12-2011 12:32

Są gry wybitne, są takie, które nie wyróżniają się z tłumu i te, o których chcemy zapowiedź. Bohaterem jednej z tych gier (a właściwie serii) jest pewien amerykański glina, któremu ćpuny i organizacja, która ich wspomagała, zamordowały żonę i dziecko. Przerwały jego "amerykański sen". Tak, to Max Payne, wraca po latach by znów zaprowadzić porządek i rozprawić się z bandziorami.

Komentarze | czytaj więcej

Soul Calibur V

Dodał: Michał "Czarny_Wilk" Grygorcewicz | 26-11-2011 23:04

Oglądając pierwsze zwiastuny kolejnej odsłony "Soulcalibura" nie mogłem oprzeć się wrażeniu, że Namco próbuje wcisnąć graczom coś, co równie dobrze mogłoby być większym DLC do czwartej odsłony serii. Kilka nowych postaci, zmienione areny... i w zasadzie tyle, całość wyglądała bliźniaczo podobnie do poprzedniej odsłony. Na szczęście wraz z pojawieniem się nowych materiałów pierwotne obawy zaczęły zdawać się bezpodstawne. Bo o ile graficznie szósta (to nie błąd!) odsłona sagi o Klindze i Ostrzu Dusz faktycznie oferuje jedynie kosmetyczne modyfikacje, tak zmiany dosięgły tego, co najważniejsze - rozgrywki.

Komentarze | czytaj więcej

I Am Alive

Dodał: Piotr "Maliniak" Malinowski | 25-11-2011 18:22

Jade Raymond to jedna z najpiękniejszych i najfajniejszych babeczek ze świata gier komputerowych. Dzięki niej Ubisoft w ostatnich latach wydał kilka naprawdę fantastycznych serii jak np. "Assassin's Creed" czy "Prince of Persia". To ona właśnie odpowiadała początkowo za powstawanie "I Am Alive". Ale wszystko potoczyło się zupełnie inaczej...

Komentarze | czytaj więcej

Football Manager 2012

Dodał: Kamil "Bolognese" Kozakowski | 13-10-2011 16:52

Rok 2012 będzie rokiem niezwykle ważnym, dla wszystkich kibiców piłki nożnej w Polsce. Nie tylko za sprawą tego iż w czerwcu po raz drugi w historii nasza reprezentacja zagra w finałach Mistrzostw Europy, ale głównie dlatego, że najbliższe Mistrzostwa Starego Kontynentu będą miały miejsce właśnie w Polsce i na Ukrainie. Niestety, coraz częściej turniej ten budzi w mediach i poza nimi znacznie więcej kłótni, pretensji niż radości i niecierpliwego wyczekiwania na pierwszy gwizdek. Jak powszechnie wiadomo, w naszym kraju niemalże każdy na trenowania zna się lepiej od trenera Smudy i posiada tysiące lepszych pomysłów na uzdrowienie naszej reprezentacji. Najwyższa pora, aby słowa zamienić w czyny! Oto wielkimi krokami zbliża się najnowsza odsłona najlepszego i najbardziej realistycznego menadżera piłkarskiego wszech czasów. "Football Manager 2012" pozwoli każdemu wcielić się w rolę trenera i na własnej skórze poznać wszystkie radości, smutki i nerwy związane z tym prestiżowym zawodem.

Komentarze | czytaj więcej

BioShock: Infinite

Dodał: Kamil "Bolognese" Kozakowski | 04-10-2011 20:01

Jeżeli uważasz, że świat wirtualnej rozrywki został już wyeksploatowany do granic możliwości i nie można już wymyślić czegoś nowego - najnowsza odsłona "BioShocka" może zmienić Twoje zdanie na ten temat. Wystarczy tylko wznieść się trochę ponad chmury...

Komentarze | czytaj więcej

<< poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 następne >>
REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 4.35 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x