Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

LISTA RECENZJI

Hurry, Rebel!

Dodał: Piotr "Piotru" Ostrowski | 15-10-2013 15:59

XXI wiek, jak tu go nie kochać. Prędzej czy później przyjdzie nam poznać osobę, która posiada telefon korzystający z systemu Android. Już wtedy należy podejrzewać, że z pewnością w wolnej chwili siedzi na Fejse lub gra w „Pou” czy też „Angry Birds”. Natomiast gdy spytasz: „grasz w jakieś inne, mało znane gierki?”, usłyszysz odpowiedź: „nie”. To niestety błędna odpowiedź, ponieważ bardzo mało osób wie, jaki potencjał drzemie w nowopowstających tytułach, które często są darmowe. Z czasem wprowadza się do nich opcję mikropłatności, by przyspieszyć proces postępu, bądź wycenia, gdy autorzy zauważą, że najwyższy czas „zacząć” z tego zarabiać. W przypadku gierki o nieszablonowej nazwie „Hurry, Rebel!” możemy liczyć na całkowitą darmochę – dzięki czemu program potrafi wyjść bokiem. Wyjątkiem są oczywiście posiadacze ajFonów, którzy muszą płacić za ten tytuł – czy tacy się znajdą, to osobny temat.

Komentarze | czytaj więcej

Doorways

Dodał: Piotr "Maliniak" Malinowski | 06-10-2013 17:10

Ponoć na końcu drogi życia każdego z nas znajdują się drzwi, przez które trzeba przejść. Prowadzą one do życia po życiu. A co jeśli prowadzą one do chorych umysłów psychopatów? Do umysłów, które wysyłają nam obrazy torturowanych ofiar? Czy poznając ich sekrety sami nie staniemy się szaleńcami? „Doorways” stoją przed wami otworem. Z tej drogi jednak się nie wraca.

Komentarze | czytaj więcej

Alien Rage

Dodał: Piotr "Zyggi" Zygmunt | 30-09-2013 11:07

Nienawidzę tych dni kiedy kosmici przylatują na moją asteroidę i kradną moje cenne minerały. Trzeba się tam fatygować i nakopać wszystkim do ich oślizgłych tyłków, rzucając przy tym zabawne i kąśliwe uwagi, których nie powstydziłby się sam Arnold Schwarzenegger. Zdecydowanie takie dni nie należą do moich ulubionych, ale nie oszukujmy się, każdy lubi strzelać do potworów/istot pozaziemskich/nazistów (niepotrzebne skreślić). Ponadto każda gra jest lepsza, jeśli można zabić kilku(set) kosmitów.

Komentarze | czytaj więcej

Shelter

Dodał: Łukasz "Beheliare" Skibowski | 23-09-2013 09:39

Przetrwanie w dziczy nie jest prostym zadaniem. Wy, ludzie, nie potraficie tego zrozumieć. Nie przeżylibyście jednego dnia zdani na łaskę i niełaskę lasu oraz jego mieszkańców. Drapieżniki tylko czekają na chwilę nieuwagi, aby zaatakować - od tyłu, z boku, z góry, z wody i ziemi, w nocy i za dnia. Nigdy i nigdzie nie jest bezpiecznie. Wy też stanowicie duże zagrożenie, nawet nie chcecie mnie zabić po to, żeby przeżyć. Robicie to dla zabawy, dla sportu. Samej nie byłoby mi aż tak trudno... ale jestem mamą. Mam piątkę małych borsucząt do upilnowania, a rzeczywistość czeka tylko na mój najdrobniejszy błąd. Ciężkie jest życie borsuczej mamy, jednak śmierć jest cięższa. Nie zostawię swoich dzieci - dla nich będę walczyć.

Komentarze | czytaj więcej

W Trybach Tajemnic: Panna Glass i Doktor Ink

Dodał: Krystian "Kris" Zuń | 20-09-2013 23:26

Po świetnie przyjętej drugiej części "Nightmares from the Deep" polskie studio Artifex Mundi powraca z kolejną przygodą w podgatunku HOPA (Hidden Object Puzzle Adventure). Tym razem w steampunkowych klimatach.

Komentarze | czytaj więcej

Szepty w Mroku: Statek Widmo

Dodał: Piotr "Maliniak" Malinowski | 27-08-2013 22:46

Gry przygodowe od Artifex Mundi są inne niż wszystkie czołowe pozycje, a mimo to potrafią cieszyć. Niebanalna fabuła, malowane ręcznie lokacje, czy fachowo nagrana ścieżka dźwiękowa, czynią gry Zabrzan liderami wśród wszystkich gier typu hidden object.

Komentarze | czytaj więcej

Cognition: An Erica Reed Thriller - Episode 2: The Wise Monkey

Dodał: Krystian "Kris" Zuń | 12-05-2013 18:37

Gry przygodowe powoli przechodzą w niepamięć, a fani z sentymentem wspominają czasy, gdy zasiadali do nowej produkcji pełnej fascynujących zagadek i zdarzeń. Na szczęście nie wszystko jest jeszcze stracone! Do zapalonych fanów tego obumierającego gatunku Phoenix Online Studios wyciąga pomocną dłoń w postaci drugiego epizodu przygód ognistowłosej agentki bostońskiego FBI.

Komentarze | czytaj więcej

Star Trek

Dodał: Piotr "Zyggi" Zygmunt | 12-05-2013 18:17

Kosmos. Bezkresna przestrzeń. Podróże statku kosmicznego “Enterprise” z misją eksplorowania światów. Poszukiwania nowego życia i cywilizacji. To odważne podążanie tam, gdzie żaden człowiek jeszcze nie dotarł... Czyli na granice ludzkiej cierpliwości, bo właśnie tam zaprowadziła mnie gra.

Komentarze | czytaj więcej

Missing

Dodał: Łukasz "Beheliare" Skibowski | 07-05-2013 15:57

Piętnastu z nas zaginęło na obcej planecie. Dzień, który z wolna budzi się do życia kuriozalnie odbierze życie nam, gdyż światło nas zabija. Jesteś naszą jedyną nadzieją, dzięki kapsule ratunkowej z zamontowanym skanerem odnajdziesz nas maskujących się przed ludzkimi spojrzeniami. Ale musisz się spieszyć!

Komentarze | czytaj więcej

To the Moon

Dodał: Piotr "Zyggi" Zygmunt | 07-05-2013 15:49

„To mały krok dla człowieka, ale wielki dla ludzkości” – rzekł Neil Armstrong, gdy postawił stopę na księżycu. Wielkie słowa i wielki czyn, który rzeczonemu astronaucie przyniósł sławę i chwałę. A co jeśli zapragnie tego ktoś zupełnie zwyczajny? W takim przypadku rodzi się kolejne pytanie: dlaczego? Odpowiedź na to bardzo często można znaleźć w historii tej osoby. Widomo jednak, że historie osób najzwyczajniejszych mogą okazać się niezwykłe. Jaki związek ma dokonanie Neila Armstronga z marzeniami szarych obywateli? Odpowiedź znajdziemy w opowieści zatytułowanej „To The Moon”.

Komentarze | czytaj więcej

<< poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 następne >>
REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 13.97 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x