Zaproponuj newsa Zarejestruj się Zaloguj się Zaloguj z Facebook.com Odzyskaj hasło
Profil na Facebook.com Profil na Facebook.com Profil Twitch.tv
Szukanie zaawansowane

LISTA RECENZJI

BioShock: Infinite

Dodał: Łukasz "Beheliare" Skibowski | 07-05-2013 15:38

Korytarze Rapture poznałem niemal na pamięć, zagłębiając się w nie przynajmniej raz do roku, aby przeżywać przygodę jako uczestnik wypadku samolotowego, następnie jako prototypowa wersja Big Daddy’ego. Mroczny klimat upadłej utopii na dnie oceanu, poczucie samotności i zamknięcia oraz niebanalna opowieść i pytania jakie produkcje stawiały przed graczem sprawiły, że za każdym razem w rozgrywkę zagłębiałem się z taką samą przyjemnością. Do najnowszej części, która opowiada zupełnie inną historią w zupełnie innym miejscu, podchodziłem od początku z dystansem. Bałem się zniszczenia klimatu i zmiany mrocznego tytułu w kolorową strzelaninę. Czy moje obawy były słuszne?

Komentarze | czytaj więcej

StarCraft II: Heart of the Swarm

Dodał: Krystian "Kris" Zuń | 30-04-2013 14:40

Dwanaście lat. Tyle potrzebował Blizzard aby wydać drugą część jednej z najpopularniejszych strategii czasu rzeczywistego wszechczasów. Oczekiwania były ogromne zarówno od strony graczy jak i samych twórców, ale jak widać "Zamieć" wyśmienicie wywiązała się ze swoich obowiązków. Teraz wyszedł pierwszy dodatek do Starcraft II z podtytułem Heart of the Swarm. Czy on także spełnił wszystkie oczekiwania względem niego? Przekonajmy się.

Komentarze | czytaj więcej

Sniper: Ghost Warrior 2 - Siberian Strike

Dodał: Dariusz "Graczdari" Palinowski | 08-04-2013 18:21

Moda na wypuszczanie DLC zaraz po premierze gry dotknęła już chyba wszystkich wydawców. Nie inaczej jest z polskim City Interactive, który nie kazał czekać długo na płatny dodatek do swojej najnowszej produkcji. Ghost Warrior 2 to gra bardzo średnia o czym możecie przeczytać w naszej recenzji. Mimo to postanowiłem zainteresować się tym dość obszernym bonusem, i trzeba przyznać, iż nie był to jeden z większych moich tegorocznych błędów. To chyba jedno z niewielu DLC lepszych od produkcji bazowej, a to świadczy raczej niezbyt dobrze o podstawowej wersji gry. Nasuwa się więc pytanie, czy jest na tyle dobrze by zapłacić rządne przez producenta 10 euro?

Komentarze | czytaj więcej

Sanctum

Dodał: Łukasz "Beheliare" Skibowski | 03-04-2013 18:53

[style=lead]Elysion One jest zagrożony. Niekończące się fale obcych najeźdźców dosłownie wylewają się na wszystkie ważniejsze struktury na całej planecie. Gdy upada rdzeń - upada cała placówka. Ktoś musi stanąć w obronie naszego świata, jednak nie jest to misja dla jednej osoby. Potrzebna nam drużyna - zgrana i sprawna, potrafiąca tak samo umiejętnie pociągać za spust jak i planować strategię, dostosowując się do zmian na polu bitwy w locie.

Komentarze | czytaj więcej

Sniper: Ghost Warrior 2

Dodał: Dariusz "Graczdari" Palinowski | 27-03-2013 12:57

[style=lead]Któż kilka lat temu przypuszczałby, że City Interactive będzie tworzyło gry, które sprzedawane będą w milionach egzemplarzy? Założę się, że nikt. Sam nie wierzyłem, iż deweloper specjalizujący się w wypuszczaniu masówek za kilkanaście złotych, jest wstanie podjąć się wyzwania bardziej ambitnego niż to co robił dotychczas. Takim projektem było niewątpliwe Sniper: Ghost Warrior. Produkcja, która miała z hukiem wprowadzić CI na salony.

Komentarze | czytaj więcej

Antichamber

Dodał: Piotr "Zyggi" Zygmunt | 25-03-2013 19:15

Gdzie kończą się szablony, a zaczyna kreatywność? Gdzie logika spotyka się z abstrakcją, w taki sposób, by przeplatając się między sobą, tworzyły dziwaczny obraz pozbawiony jakiegokolwiek schematu? Gry logiczne zawsze były – tak jak mówiła ich nazwa – logiczne. Opierały się na jakimś schemacie. Wymagały pewnego specyficznego rodzaju myślenia. Na czym jednak polegała ta specyfika? Zdecydowanie nie na tym, czego zwieńczeniem jest wizyta w „antykomnacie”.

Komentarze | czytaj więcej

Retrovirus

Dodał: Łukasz "Beheliare" Skibowski | 25-03-2013 15:40

Komputery stały się nieodłączną częścią życia i nawet nie zdajemy sobie sprawy, jak bardzo jesteśmy uzależnieni, dopóki coś się w nich nie popsuje. Bardzo częstą przyczyną awarii może być nic innego, jak wirus. Programy te, pisane są w różnych celach, ale łączą je dwie rzeczy - zniszczenie i infekcja.

Komentarze | czytaj więcej

SimCity

Dodał: Dariusz "Graczdari" Palinowski | 14-03-2013 11:40

Gdy dwa tygodnie temu testowałem wersję beta SimCity, zabawa była przednia. Mimo, że autorzy zapewnili mnóstwo ograniczeń, to i tak udostępnione przez Maxisa elementy zapewniały kilka godzin świetnej rozrywki. Nie było też większych problemów z serwerami, choć graczom udostępniono zaledwie dwa. Dzisiaj "EA" dało ich do dyspozycji ponad osiemnaście. Mimo to, w godzinach szczytu i tak są duże problemy z połączeniem. Bynajmniej nie wspominam o tym bez powodu. W najnowsze SimCity bez Internetu nie pogramy. Dlaczego? Oficjalnie z powodów gameplay’owych, choć łatwo się domyślić, że to wygodne wytłumaczenie dla drakońskich zabezpieczeń antypirackich. Zabezpieczeń, które w dniu debiutu niemalże uniemożliwiły zabawę. Za tak przygotowaną premierę komuś w Electronic Arts należy się bura. Na szczęście cała reszta gry stoi już na znacznie wyższym poziomie.

Komentarze | czytaj więcej

Alternativa

Dodał: Mateusz "Polew" Polewczyk | 11-03-2013 23:26

Alternativa jest jedną z tych produkcji, w których już na pierwszy rzut oka widać niskobudżetowość, jednak dzięki wciągającej historii oraz dostatecznemu wykonaniu, można wybaczyć niedociągnięcia i nie najgorzej się bawić. Na tle innych wysokobudżetowych tytułów z tego gatunku, gra czeskich twórców wypada jednak średnio, ale nikt przy okazji tej produkcji nie zakładał zdobycia przygodówkowego podium. Kto lubi pogłówkować nie powinien się zawieść, jednak bardziej wybrednym graczom mogą przeszkadzać różne mankamenty.

Komentarze | czytaj więcej

Lucius

Dodał: Łukasz "Beheliare" Skibowski | 09-03-2013 15:53

Lucius urodził się 6 czerwca 1966 roku. Z początku był zwyczajnym dzieckiem, takim samym jak wszystkie, może tylko trochę zamkniętym w sobie. Nikt jednak nie był przygotowany na wydarzenia, które zaczęły się wraz z jego dziesiątymi urodzinami.

Komentarze | czytaj więcej

<< poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 następne >>
REKLAMA

Created by Notimeo logo
Copyright © GIEROmaniak 2005-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona załadowała się w 7.32 ms.

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania z naszej polityki prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x